friz
Friz pomaga zdać maturę z polskiego. W jaki sposób?
Lody Ekipa: Chmurka i Burza nie podobają się Mai Staśko

Maja Staśko ma problem z lodami Ekipy. Wersow powinna promować wege produkty?

Źródło zdjęć: © Ekipa, Instagram, Koral
Anna RusakAnna Rusak,08.03.2023 11:30

Influencerka Wersow na Instagramie promuje nowe lody Ekipy - Chmurkę i Burzę. Produkt nie wszystkim się podoba. Maja Staśko postanowiła udzielić influencerom rady i zasugerowała, co mogliby zrobić z lodami Ekipy. Czy Wersow jej posłucha?

W życiu najpopularniejszej pary młodych influencerów Wersow (Weroniki Sowy) i Friza (Karola Wiśniewskiego) sporo się teraz dzieje. We wtorek 7 marca na kanale YouTube Weroniki pojawił się filmik z Gender Reveal. Dowiedzieliśmy się, że dziecko pary będzie dziewczynką.

Chwilę przed tym ważnym oświadczeniem, Wersow na Instagramie przypomniała o nowych lodach Ekipy. W sklepach można teraz znaleźć lody Chmurka i Burza inspirowane psami influencerów. Post postanowiła skomentować aktywistka Maja Staśko. Co nie podoba jej się w nowych lodach Ekipy?

Nowe Lody Ekipy - Chmura i Burza

Na początku lutego Friz poinformował o nowych lodach Ekipy. Jeśli dobrze pamiętacie, pierwsze lody z tej serii były prawdziwym hitem i szybko znikały ze sklepowych półek. Tym razem twarzami lodów zostały dwa psy influcerów Chmurka i Burza.

To szpicle miniaturowe, a Burza, czyli czarny piesek, dołączyła do rodziny niedawno. Za lody tak jak w poprzednich przypadkach odpowiada Koral. Chmurka to lody o smaku śmietankowo-waniliowym w białej czekoladzie z posypką strzelającą. Z kolei Burza również ma taką samą posypkę, ale jest o smaku czekoladowym. Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie kupić lody Ekipy, to zerknijcie do tekstu Oliwiera.

REAKCJA CHMURKI I BURZY NA ICH WŁASNE LODY

Lody Ekipy kontra Maja Staśko

Infulencerzy co jakiś czas w mediach społecznościowych przypominają o swoim nowym produkcie. Niedawno, dzień przed ujawnieniem płci dziecka, zrobiła to Wersow. Sowa na zdjęciu z Chmurką w poście na Instagramie pytała, czy użytkownicy mają już swój ulubiony smak lodów Ekipy.

Post postanowiła skomentować aktywistka Maja Staśko. Zapytała, czemu nowe lody Ekipy nie są wegańskie. Aktorka "Hejtu polskiego" sugeruje, że skoro influencerzy promują je pieskami, mogliby przy okazji nie krzywdzić innych zwierząt.

"Szkoda, że nie wegańskie! Zwłaszcza, że to nazwy piesków, a krówki nie są gorsze należy im się szacunek. Wszystkie zwierzaki zasługują na godne życie" - pisze pod postem o lodach Ekipy Staśko.

trwa ładowanie posta...

Internauci nie do końca rozumieją, po co aktywistka zdecydowała się na zamieszczenie takiego komentarza. Twierdzą, że przecież lody nie są z mięsa, więc zwierzęta nie cierpią przy ich produkcji. Niestety, nie do końca jest to prawa.

Żeby produkować mleko, krowy muszą być w ciąży. W związku z tym są sztuczne zapładniane, co wywołuje w nich ogromny dyskomfort psychiczny i fizyczny. Już nie wspominając o tym, że wiąże się to m.in. z zapaleniami wymion czy rozłąką z cielętami.

The Truth About the Milk Industry

Czy wegańskie lody Ekipy byłyby świetnym pomysłem? Pewnie, ale jeśli influencerzy nie mają ochoty na wypuszczanie takich rodzajów lodów, to po prostu nie muszą tego robić. Z tego co wiem, nie są zbytnio zaangażowani w problemy związane z kryzysem klimatycznym i nie promują na swoich profilach diety wegańskiej czy wegetariańskiej, więc nie jest to jakaś plama na ich wizerunku.

Oczywiście nie możemy zapominać o tym, że influencerzy wpływają na wybory młodych użytkowników i promowanie wegańskich lodów na pewno byłoby czymś dobrym. Może Wersow i Friz rozważą wprowadzenie takiego rodzaju lodów Ekipy w przyszłości?

trwa ładowanie posta...

Źródło: Twitter, Instagram

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 108
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 141
  • emoji smutek - liczba głosów: 11
  • emoji złość - liczba głosów: 11
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Marcinek_2013,zgłoś
Mają staśko ostatnimi czasami (zawsze) próbuje dosłownie wybijać się na bardziej znanych polskich ludziach bardzo często w dość dziwny sposób nie związany wogule z tematem (przykładem są lody chmurki, gdyby nie robiono stosowano takich metod z krowami w sklepach było by coraz mniej ważnego dla człowieka pożywienia, napoju jakim jest mleko) gdyby tacy aktywiści poznali PRAWDZIWY świat nie tylko ten sławy i internetu ......
Odpowiedz
0like0dislike
Kuba1234,zgłoś
Skoro Maja Staśko chce mieć wegańskie lody, to niech ta baba leci do siedziby Korala. I niech protestuje, no bo Koral stworzył niewagańskie lody. Majka zauważyła, że obecnie Wersow stała się znowu popularna (temat ciąży Wersow to temat numer jeden), więc ta kobieta postanowiła wykorzystać sytuację. Staśko próbuje się wybić przy pomocy dosłownie każdej osoby. Masakra 🤦🏻‍♂️
Odpowiedz
6like0dislike
Komentarze (2)
arrow
Sharenting - dlaczego pokazywanie dzieci w internecie to tak niebezpieczny trend?