Wersow zdradziła imię dziecka

Wersow zdradziła imię dziecka? TikTok ma "dowody"

Źródło zdjęć: © YouTube
Anna RusakAnna Rusak,23.05.2023 11:32

Od tygodnia w internecie trwają dyskusje na temat imienia dziecka Friza i Wersow. Użytkownicy TikToka znaleźli dowód na to, że Wersow zdradziła je już dawno temu. Teorie fanów się sprawdziły?

W lutym dowiedzieliśmy się, że Karol Wiśniewski "Friz" i Weronika Sowa "Wersow" spodziewają się dziecka. Odkąd w sieci pojawił się film z ich ostatnich wakacji bez córki, fani influencerów nie przestają dyskutować o tym, co kryje się za tajemniczym "M".

Zainteresowanie imieniem dziecka Wersow i Friza jest tak duże, że powstały nawet specjalne zakłady bukmacherskie. Teraz użytkownicy na TikToku uważają, że znaleźli odpowiedź na to najważniejsze pytanie. Wersow miała zdradzić imię dziecka dawno temu...

Imię dziecka Wersow i Friza ujawnione dawno temu?

"Mini Majkelka", "Marcysia", czy może "Maja"? Pytanie dotyczące imienia dziecka Wersow i Friza nie przestaje męczyć internautów. Wszyscy zastanawiają się, co kryje się za tajemniczym "M" w sercu, które zobaczyliśmy w filmie Friza.

Jak informuje portal Boop, do akcji wkroczyli detektywi z TikToka. Na profilu "daiana.bn" pojawiło się nagranie z jednego z dawnych odcinków, na którym widać starą Ekipę Friza. Influencerzy rozmawiają o możliwych imionach dla swoich potencjalnych dzieci. Na nagraniu słyszmy, jak swoją córkę chciałaby nazwać Wersow i.... tak, jest to imię na "M".

- Mi się podoba, bo Maja to jest taka dziewczyna, której jako jedynej imię mnie nie zraziło. Też miałyście taką koleżankę, która coś robiła, co wam nie odpowiadało albo komuś podpadła? I od razu to imię odpada dla dzieci - mówi przy pytaniu o imię dziecka Wersow.

trwa ładowanie posta...

Czy córka Friza i Wersow będzie miała na imię Maja?

Jeśli od tego momentu Wersow nie zmieniła zdania, córka jej i Friza rzeczywiście może mieć na imię "Maja". Warto jednak zaznaczyć, że po drodze mogło się sporo zmienić i jak zaznaczają użytkownicy, influencerka mówiła również, że podoba jej się imię "Mia".

Dodatkowo nie możemy zapominać o odcinku "Czy będziemy pokazywać dziecko w internecie", w którym Wersow mówi, że imię, które wybrali, zaproponowała mama Karola. Okazało się jednak, że znalazło się ono również na starej liście dotyczącej ewentualnych imion dla jej dzieci.

Możliwe więc, że to rzeczywiście będzie Maja. W końcu bardziej prawdopodobne jest to, że mama Friza zaproponowała takie dobrze znane w Polsce imię, niż trochę mniej popularną w jej pokoleniu "Mię". O tym, czy detektywi z TikToka mają rację, przekonamy się wkrótce.

CZY BĘDZIEMY POKAZYWAĆ DZIECKO W INTERNECIE?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0