Wersow jest w ciąży. Co na to Friz

Wersow w ciąży. Friz okłamał fanów i boi się zostać ojcem?

Źródło zdjęć: © Wersow, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,20.02.2023 11:45

Influencerka Wersow (Weronika Sowa) utworem "Ten jeden moment" ogłosiła, że jest w ciąży. Fani nie byli zaskoczeni, ale zastanawiają się, czy przypadkiem Friz (Karol Wiśniewski), partner Sowy, niedawno ich nie okłamał. Czy influencer jest gotowy, by zostać ojcem?

O tym, że Wersow, influencerka znana z "Ekipy", jest w ciąży, mówiło się już w lipcu zeszłego roku. Choć tamte plotki się nie potwierdziły, na TikToku i Twitterze temat pojawił się ponownie na początku lutego. Użytkownicy zwracali uwagę na to, że influencerka pojawia się w dużo obszerniejszych ciuchach niż zazwyczaj, co miało świadczyć o tym, że chce ukryć brzuszek.

Choć szukanie dowodów w wyglądzie Sowy nie jest najrozsądniejsze - w końcu każdy może zakładać, co chce, i nie ma to żadnego znaczenia - okazuje się, że internauci mieli rację. Wersow ogłosiła, że jest w ciąży. Co na to Friz, który jeszcze niedawno twierdził, że nie jest gotowy na bycie tatą?

Wersow jest w ciąży - fani wiedzieli od dawna

O tym, że Wersow jest w ciąży, dowiedzieliśmy się oczywiście z jej mediów społecznościowych. W sobotę 18 lutego na kanale Weroniki Sowy na YouTube pojawił się teledysk do autorskiej piosenki "Ten jeden moment". Influencerka po raz pierwszy publicznie pokazała w nim ciążowy brzuszek.

"Ten jeden moment" jest utworem napisanym przez Weronikę dla swojego jeszcze nienarodzonego dziecka. Sowa śpiewa, że pokaże dziecku piękny świat, a dzięki niemu jej życie wypełni się tak, jak jeszcze nigdy wcześniej. Piosenka, którą Wersow ogłosiła, że jest w ciąży, ma już ponad 2 mln wyświetleń i od soboty znajduje się na pierwszym miejscu na karcie "Na czasie".

Zarówno pod postem na Instagramie, jaki i pod teledyskiem do utworu "Ten jeden moment", można znaleźć w zasadzie same pozytywne komentarze. Internauci i celebryci gratulują Wersow i życzą jej oraz jej dziecku dużo zdrowia. Niektórzy żartują, że Friz tworzy "własną Ekipę".

WERSOW - TEN JEDEN MOMENT

Czy Friz jest gotowy, by zostać ojcem?

Wątpliwości niektórych użytkowników budzi jednak podejście Friza, partnera Wersow, do ciąży influencerki. Kilkanaście dni temu na Pudelku ukazał się wywiad, który Michał Dziedzic przeprowadził z Karolem. W rozmowie Friz stwierdził, że "na dzień dzisiejszy nie jest gotowy na bycie tatą". Tłumaczył się wtedy ilością pracy i tym, że poświęca sporo energii na odcinki programu "Twoje 5 minut". Niedawno zapowiedział też nowe lody Ekipy.

Po ogłoszeniu ciąży przez Wersow Friz postanowił odnieść się do swoich niedawnych słów. Wytłumaczył na Instagramie, że nikogo nie okłamał. Wtedy w rozmowie chodziło mu o "dzień dzisiejszy", a natłok pracy związany z montażem programu "Twoje 5 minut" zaraz się skończy. Wtedy Karol będzie mógł całkowicie poświęcić się ojcostwu.

- Opowiem wam ciekawostkę pewną, plot twist mały. Jakiś czas temu udzielałem wywiadu i tam padło pytanie, czy jestem gotowy na to, by być tatą. Ja chciałem oczywiście odpowiedzieć jakoś wymijająco, no ale przede wszystkim też nie skłamać. Powiedziałem tam, że na DZIEŃ DZISIEJSZY nie, bo mam montaż "Twoje 5 minut". No, ale całe szczęście montaż "Twoje 5 minut" się zaraz skończy, więc tak troszeczkę wam opowiem o kulisach, jak musiałem nie raz się gimnastykować, zresztą Wera też, żeby nic nie zdradzić, ale też nie skłamać, bo to też nie jest fajne - tłumaczył na Instagramie Friz.

Widać nawet, że influencer już powoli zaczyna przygotowywać się do nowej roli. Friz na stories wrzucił pierwsze lektury, które mają pomóc mu w zostaniu dobrym i odpowiedzialnym ojcem. Miejmy nadzieję, że niedługo rzeczywiście, tak jak zapowiadał, będzie mógł się temu w pełni poświęcić.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 115
  • emoji ogień - liczba głosów: 11
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 28
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 23