trendy
Mega Wyprzedaż Epic Games Store. Tego nie możecie ominąć
Dlaczego warto obserwować Friza na Twitterze?

Friz na Twitterze rozdaje rzeczy za darmo. Dlaczego warto dać mu follow?

Źródło zdjęć: © vibez.pl / Friz - Instagram
Maja Kozłowska,
24.04.2023 18:30

Friz na Twitterze prowadzi najbardziej autentyczny content spośród wszystkich swoich social mediów. Warto go obserwować.

Friz jest bezkonkurencyjnie największym twórcą na polskim YouTubie. Jego projekty robią miliony wyświetleń, a produkty sygnowane logo Ekipy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki - (ChmurkaBurza, top, pyszne lody).

Friz działa oczywiście nie tylko na YouTubie - w dobie rozbudowanych social mediów drogę trzeba sobie rzeźbić wieloma kanałami. I o ile TikTokInstagram to bardzo popularne narzędzia wśród influencerów, tak wielu zapomina o Twitterze. Portal oczywiście ma swoje jasne i ciemne strony. Przede wszystkim daje chyba najbardziej realny kontakt z followersami i opcję na rzeczywisty dialog. Z drugiej strony, społeczeństwo twitterowe jest specyficzne i całkiem subiektywnie - pierwsze skore do wywołania imby.

Friz - promyczek na polskim Twitterze

Friz ma na Twitterze 886 062 obserwujących (dla porównania: na Instagramie ma 3,6 mln followersów) i chociaż nie tweetuje często, to robi to regularnie. Jego konto to właściwie typowy twitterowy content. Trochę o sobie, trochę refleksji, trochę komedii plus czasami dodatki z aktualnie tworzonych serii.

Wózki-transformersy, throwback do czasów sprzed kilku lat i wspominki z widzami, updejty w sprawach pieskowych. Jest miło, poważnie.

trwa ładowanie posta...

Friz od czasu do czasu organizuje również konkursy dla obserwujących i zdarzy mu się raz na jakiś czas rozdać coś za darmo. W zeszłym roku ogarnął widzce bilet na Harry'ego Stylesa, a ostatnio zaproponował, że zaprosi jednego ze swoich followersów na partyjkę squasha. W Tajlandii.

trwa ładowanie posta...

Miło coś dostać (albo wygrać), ale już nastawienie na darmochę nie jest w porządku. Codzienne proszenie Karola o PS5 to raczej zły pomysł. Warto za to zostawić mu follow - dla miłego contentu no i może właśnie dla szansy na wygraną w jakimś konkursie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Premiery gier w czerwcu 2023. Mrok, przemoc i "Diablo IV"