Gra "The Last of Us 3" przecieki

Gra "The Last of Us 3" jednak powstanie? Wyciekły informacje o fabule

Źródło zdjęć: © The Last of Us II
Anna RusakAnna Rusak,04.07.2023 15:15

Choć wielu myślało, że trzecia część gry "The Last of Us" nigdy się nie pojawi, nadzieja na powstanie produkcji właśnie powróciła. Pojawiły się przecieki dotyczące fabuły "The Last of Us 3".

Tak, tak, wiem, że pewnie większość z was zapomniała już o istnieniu "The Last of Us", szczególnie że prace nad drugim sezonem serii mogą się znacznie opóźnić przez strajk scenarzystów w USA. Nie samym serialem jednak człowiek żyje.

Pojawiły się dość interesujące informacje dla wszystkich graczy "The Last of Us". Wychodzi na to, że trzecia część historii naprawdę może się pojawić. Opublikowano nawet kilka przecieków dotyczących fabuły.

Gra "The Last of Us 3" przecieki

W 2021 r. w jednym z wywiadów twórca "The Last of Us" Neil Druckmann z Naughty Dog wspomniał o tym, że trzecia odsłona serii ma już wstępny zarys scenariusza. Nie było jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia, że studio rzeczywiście pracuje nad "The Last of Us 3".

- Nie wiem, ile chcę ujawnić. Napisałem wspólnie z Halley Gross zarys historii, której jeszcze nie opowiedzieliśmy, ale mam nadzieję, że pewnego dnia ujrzy ona światło dzienne. Historia ta odnosi się w pewnym stopniu do tego, co dzieje się po tej grze. Zobaczymy - mówił w rozmowie Neil.

W grudniu 2022 r. na popularnym koncie ViewerAnon, które słynie ze sprawdzających się przecieków, pojawiła się jednak informacja o tym, że studio już wzięło się za kolejną część serii. Warto dodać, że to samo konto przewidziało, że w roli Abby w "The Last of Us 2" pojawi się Laura Bailey.

Teraz ViewerAnon podzielił się z nami kolejnymi przeciekami dotyczącymi produkcji. Z jego informacji wynika, że Ellie ponownie będzie główną bohaterką - tak jak było to w "The Last of Us 2". W tym roku firma również ma zająć się zdjęciami i nagraniami audio. W grze ma pojawić się też nowa grupa bohaterów, która będzie żyła w wiktoriańskim domu.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

"The Last of Us 3" czy The Last of Us: Fractions"?

Oczywiście informacje podane przez ViewerAnon należy traktować z dużym dystansem i podchodzić do nich raczej jak do plotki. Nikt z Naughty Dog nie wydał jeszcze żadnego oficjalnego ogłoszenia, więc pozostaje nam cierpliwie czekać. Możliwe też, że przecieki w rzeczywistości dotyczą "The Last of Us: Fractions", czyli samodzielnej gry wieloosobowej osadzonej w uniwersum, która już oficjalnie została zapowiedziana.

Jeśli jednak "The Last of Us 3" rzeczywiście powstaje, to będziemy musieli na nią chwilę poczekać. Jak podaje portal Gra, prace nad drugą częścią "The Last of Us" trwały około siedem lat, więc projekt mógłby pojawić się gdzieś przed 2030 r. Abstrakcyjna data, prawda?

trwa ładowanie posta...

Źródło: Twitter, Gra.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0