Robert Makłowicz w Hogwart's Legacy

Zaskakujący zwrot w "Hogwart's Legacy". W grze pojawia się... Robert Makłowicz

Źródło zdjęć: © Robert Makłowicz / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.02.2023 10:17

Nikt o to nie prosił, każdy potrzebował. Gwiazdor mediów Robert Makłowicz trafił do gry "Hogwart's Legacy". Wszystko za sprawą jednego z członków społeczności moderskiej.

"Hogwart's Legacy" ("Dziedzictwo Hogwartu") jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier roku. To tytuł z otwartym światem, którego akcja rozgrywa się w uniwersum Harry'ego Pottera. Gracze doświadczają życia jako uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Opanowują zaklęcia, warzą eliksiry, oswajają fantastyczne zwierzęta i nie tylko.

Premierze gry towarzyszą kontrowersje. Część internautów i publicystów nawołuje do bojkotu tytułu. Gra jest projektem osadzonym w uniwersum zapoczątkowanym przez pisarkę J.K. Rowling. Autorka wielokrotnie była oskarżana o transfobię. Niektórzy argumentują, że zakup gry byłby świadomym wspieraniem twórczyni. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule mojej redakcyjnej koleżanki Ani.

Hogwarts Legacy - Official Cinematic Trailer 4K

Robert Makłowicz w "Hogwart's Legacy"

"Hogwart's Legacy" znalazło się na celowniku moderów. Internet zalała fala ulepszeń, które w mniejszy lub większy sposób modyfikują rozgrywkę. Mody do "Hogwart's Legacy" wprowadzają m.in. latający Pociąg Tomek lub Shreka w miejsce miotły.

Naszą uwagę przykuł mod, który wprowadza do gry Roberta Makłowicza. Autorem modyfikacji jest użytkownik o nicku Kubeusz. Jak pisze sam twórca, "mod zamienia większość obrazów w muzycznym korytarzu na obrazy wielkiego Makłowicza". Mod oraz instrukcja jego instalacji znajduje się na platformie Nexus Mods.

Screenshot ze strony Nexus Mods
Screenshot ze strony Nexus Mods (Kubeusz , Nexus Mods)

Źródło: gram.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1