The Walkind Dead najgorszą grą roku?

Gamerzy nie wierzą własnym oczom. "The Walking Dead" najgorszą produkcją roku?

Źródło zdjęć: © YouTube - Mind Pulp / YouTube
Natalia Witulska,
21.11.2023 18:00

Producenci "The Walking Dead: Destinies" nie mogą mówić o udanej premierze. Internet zalała fala kpin. Wszystko dlatego, że gra wygląda, jakby stworzono ją kilkanaście lat temu.

We wtorek 7 listopada premierę w wersji cyfrowej miało "The Walking Dead: Destinies". Gracze, którzy nie mogli doczekać się ekscytujących przygód w świecie apokalipsy i zombie, czują się zawiedzeni. Produkcja wygląda bowiem, jakby wyciągnięto ją z 2008 r.

"The Walking Dead: Destinies" i fala krytyki

Spora część internautów z dużą ekscytacją czekała na premierę cyfrowej wersji "The Walking Dead: Destinies". Gdy w piątek 17 listopada uruchomili wydaną przez Flux Game Studio produkcję, zaczęli przecierać oczy ze zdziwienia. Okazało się bowiem, że gra nie wygląda jak coś, co powstało w 2023 r. Zła jakość oraz niedopracowane detale sprawiają, że internauci nie wierzą, że taki produkt został wypuszczony do sprzedaży.

The new Walking Dead game is REALLY BAD

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Internauci narzekają na wszystko, co proponuje im "The Walking Dead: Destinies", jednak największe rozbawienie wzbudzają filmowe przerywniki. Gracze podkreślają, że nie można ich tak nawet nazwać. Jak czytamy na antyweb.pl, filmowe są bowiem tylko z nazwy, ponieważ postacie się na nich nie poruszają. Głosom lektorów towarzyszą statyczne obrazy bohaterów. Najpewniej zabrakło czasu lub środków na animację.

trwa ładowanie posta...

Internauci w mediach społecznościowych zwracają również uwagę na cenę produkcji. Za "The Walking Dead: Destinies" trzeba bowiem zapłacić 219 zł w wersji na PlayStation 5.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0