gaming
Zaskakujący zwrot w "Hogwart's Legacy". W grze pojawia się... Robert Makłowicz
"Sons of the Forest" hitem Steama

"Sons of the Forest" hitem Steama. Wygrywa z "Hogwart's Legacy"

Źródło zdjęć: © IGN / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,28.02.2023 12:00

Nowe dzieło studia Endnight Games to gigantyczny sukces. Gra "Sons of the Forest" trafiła na szczyt listy bestsellerów Steama. Produkcja wyprzedza "Hogwart's Legacy". Na czym polega jej fenomen?

"Sons of the Forest" zadebiutowało na rynku 23 lutego. Tytuł w dniu premiery cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Studio Endnight Games w 24 godziny sprzedało ponad 2 mln egzemplarzy gry, mimo że produkcja jest na etapie wczesnego dostępu.

To nie koniec niesamowitych wyników "Sons of the Forest". Rekord jednoczesnej liczby zalogowanych graczy wynosi ponad 411 tys. i z dużym prawdopodobieństwem zostanie pobity. Nawet w chwili pisania niniejszego artykułu w grze przebywa ponad 113 tys. osób.

trwa ładowanie posta...

"Sons of the Forest" zajmuje pierwsze miejsce na liście globalnych bestsellerów Steama. Wyprzedza m.in. "Destiny 2", "Counter-Strike: Global Offensive", "Apex Legends", "Hogwart's Legacy". Cena gry wynosi niecałe 140 zł.

Sons of the Forest - Exclusive Multiplayer Trailer

"Sons of the Forest" - o czym jest?

"Sons of the Forest" to gra typu survival horror. Jest to sequel "The Forest", które zyskało kultowy status. Nic więc dziwnego, że nowe dzieło studia Endnight Games spotkało się z dużym zainteresowaniem.

Gracz ląduje na odległej wyspie, aby odnaleźć zaginionego miliardera. Trafia jednak w środek pełnego kanibali piekła. "Twórz, buduj i walcz o przetrwanie, samotnie lub z przyjaciółmi, w tym przerażającym nowym symulatorze survival horroru z otwartym światem" - zachęcają deweloperzy w opisie gry na Steamie.

Wejdź do świata, w którym nigdzie nie jest bezpiecznie i walcz z szeregiem zmutowanych stworzeń, z których niektóre wyglądają jak ludzie, a inne nie przypominają niczego, co kiedykolwiek widziałeś. Chroń siebie i tych, na których ci zależy, uzbrajając się w pistolety, topory, pałki i nie tylko.

- Opis "Sons of the Forest"

Tytuł na Steamie ma ponad 55 tys. recenzji, które są bardzo pozytywne. Deweloperzy planują pozostawić grę we wczesnym dostępie przez kolejne 6-8 miesięcy, podczas których będą poprawiać błędy i ulepszać rozgrywkę.

Źródło: thegamer.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"Death From Above". Powstała pierwsza gra o wojnie w Ukrainie