gaming
Post Malone uczynił fana milionerem. Kupił od niego kartę do gry
Mody w "Hogwart's Legacy"

Najbardziej szalone mody do "Hogwart's Legacy". Shrek zamiast miotły

Źródło zdjęć: © Screenshot z filmu taltigolt / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.02.2023 06:30

Gra "Hogwart's Legacy" zdobyła serca fanów Harry'ego Pottera. Tytuł przypadł do gustu także społeczności moderskiej. Internet zalała fala mniej lub bardziej przydatnych modyfikacji rozgrywki. Na które z nich warto zwrócić uwagę?

"Hogwart's Legacy" ("Dziedzictwo Hogwartu") jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. To tytuł z otwartym światem, którego akcja rozgrywa się w uniwersum Harry'ego Pottera. Gracze doświadczają życia jako uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Opanowują zaklęcia, warzą eliksiry, oswajają fantastyczne zwierzęta i nie tylko.

"Hogwart's Legacy" zdobywa pozytywne recenzje, chociaż nie jest to gra idealna. Z pomocą na błędy i niedoróbki przybywa społeczność moderska. Z długiej listy ulepszeń rozgrywki wybraliśmy mody, które są najbardziej odjechane. Sprawią one, że przygody w Hogwarcie będą jeszcze bardziej szalone!

Hogwarts Legacy - Official Cinematic Trailer 4K

Mody do "Hogwart's Legacy"

Wszyscy powinniśmy się zgodzić co do jednego. Najważniejszym modem do "Hogwart's Legacy" jest ten, który wprowadza do gry ikonę telewizji Roberta Makłowicza. Autorem ulepszenia jest użytkownik o nicku Kubeusz. Jak pisze sam twórca, "mod zmienia większość obrazów w muzycznym korytarzu na obrazy wielkiego Makłowicza". Ulepszenie oraz instrukcja instalacji znajduje się na platformie Nexus Mods.

Screenshot ze strony Nexus Mods
Screenshot ze strony Nexus Mods (Kubeusz , Nexus Mods)

Kolejny warty uwagi mod zamienia miotłę do latania na Shreka. Chyba nikt nie będzie polemizował ze stwierdzeniem, że Szkoła Magii i Czarodziejstwa byłaby uboższa, gdyby zabrakło w nim zielonego ogra.

Shrek w Hogwart's Legacy
Shrek w Hogwart's Legacy (NorskPL , Nexus Mods)

Jeśli znudzicie się lataniem na Shreku, możecie przesiąść się do parowozu Tomka. Musicie przyznać, że pociąg wygląda niesamowicie creepy w leśnej scenerii.

Mody do Hogwart's Legacy
Mody do Hogwart's Legacy (Showie , Nexus Mods)

Jednym z najbardziej niepokojących miejsc w "Hogwart's Legacy" jest Zakazany Las. Jego podziemia roją się od koszmarnych robali. Jeśli ktoś cierpi na arachnofobię, może skorzystać z moda, który zamienia widoczne na ekranie pająki w pudełka. Dzięki ulepszeniu rozgrywka nabiera przyjaznego charakteru.

Mody do Hogwart's Legacy
Mody do Hogwart's Legacy (NorskPL , Nexus Mods)

"Hogwart's Legacy" z odjechanymi modami

Tekst o najbardziej odjechanych modach do "Hogwart's Legacy" nie byłby kompletny, gdybyśmy nie wspomnieli o ulepszeniu zamieniającym różdżkę na pistolet glock. Nie oznacza to, że czarodziej może strzelać do wrogów kulami. Mod ma funkcję estetyczną.

Mody do Hogwart's Legacy
Mody do Hogwart's Legacy (ATOMdotEXE , Nexus Mods)

W świecie Harry'ego Pottera nie występuje Spider-Man, ale ten stan rzeczy zmienił się dzięki użytkownikowi o pseudonimie crubino. Twórca stworzył moda "Peter Potter - Pajęcza Wiedźma", który ubiera głównego bohatera w strój Człowieka-Pająka.

Mody do Hogwart's Legacy
Mody do Hogwart's Legacy (crubino , Nexus Mods)

Dajcie znać, które mody do "Hogwart's Legacy" są waszymi ulubionymi!

Źródło: Eurogamer.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Dawid Podsiadło pokazuje Dobrą Drogę w "Cyberpunk 2077". Poznaj Nieznajomego