trendy
Mega Wyprzedaż Epic Games Store. Tego nie możecie ominąć
Natsu i Lexy w ogniu spermiarskich komentarzy od widzów

Natsu vs. Lexy w High League: "Po co robiłaś kamerki?"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.08.2021 14:30

W ostatnim wywiadzie z Lexy i Natsu mogliśmy usłyszeć od widzów, takie pytania, jak "Arek, kogo wolałbyś zobaczyć na kamerkach: Lexy czy Natsu?". Co tutaj się stało?!

Najgorętszym pojedynkiem nadchodzących dni będzie walka Lexy Chaplin Natsu w High League. Obie dziewczyny miały swoje "pięć minut" dramowej sławy: Lexy reklamowała scam w postaci rajstop z AliExpress, a Natsu ukrywała swoją wcześniejszą pracę.

Na wstępie: wielokrotnie pisaliśmy już na Vibezie, że sexworking nie jest niczym złym. Jeżeli ktoś chce tak pracować i zna konsekwencje, to why not. Ten tekst jest jedynie opisem tego, co się odjaniepawliło wczorajszego wieczoru.

Oto Rundki, czyli format pozwalający na przybliżenie dwóch przeciwników przed walką. W najnowszym odcinku mogliśmy pooglądać ponad dwugodzinną rozmowę Lexy, Natsu i prowadzącego, Arkadiusza Pawłowskiego.

Tematy oscylowały wokół tych dwóch influencerek: Wardęga, Wersow oraz kontrowersje. Oczywiście gwoździem programu są telefony od widzów. One też nie zawiodły, ponieważ podniosły rozmowę na kolejny poziom żenady.

Influencerki o Wardędze i Wersow

Według tego, co powiedziała w programie "Rundki", Natsu nie lubi oceniać ludzi, bo nie wiemy, jaka była geneza wtopy. Chodzi oczywiście o podpierniczenie sówki od artysty "differantly". Także brawo, jeżeli ktoś kradnie telewizor ze sklepu, to też powinniśmy myśleć o genezie kradzieży. No i Wersow się "słabo wytłumaczyła" z kradzieży na filmie "Pogadajmy" Friza.

Według Lexy influencerki będą ostrożniejsze, bo czuwają nad nimi kanały commentary. Brawo! Wychodzi na to, że potrzebni byli szeryfowie internetów, aby nikt nie promował oszustw.

W sumie też Wardęga się bardzo czepia, ale jest miłym człowiekiem w życiu prywatnym.

Mniejsza o te pierdółki, gdyż największe wrażenie na mnie zrobiły telefony do studia. Te były tak bardzo spier… spierniczone, że musicie się trzymać.

Jeszcze przed ujawnieniem wszystkich pytań, użyję słów osoby z redakcji: "chłopy się ze*rały". Tak, telefonujący zadali kilka pytań ws. przeszłości Natsu. Są one tak debilne, że… proszę, oto one:

1. 0:16 

 • Lexy, czy myślisz, że jesteś w stanie pokonać niedoszłą porno gwiazdę?
 • Natsu, po co robiłaś seks kamerki?

2. 3:52 Miły telefon 

 • Lexy, czemu wtłaczasz język angielski do języka polskiego?
 • Natsu, z kim byś przedłużyła gatunek z high league?
 • Arek, jak będzie wyglądało twoje wejście na high league?

4. 13:24 Stulejarski telefon

 • Natsu, czy twoim zdaniem Arek sprawdziłby się na seks kamerkach?
 • Arek, kogo wolałbyś zobaczyć na kamerkach: Lexy czy Natsu?

5. 16:14

 • Lexy, czy wyjdzie druga para rajstop?
 • Natsu, jak oceniasz piloty, które reklamowałaś?
 • Arek, z kim byś przedłużył gatunek: z Lexy czy Natsu?

Te znaczniki czasu pochodzą od shotera, Seb4.

Odpowiedzi dziewczyn były spoko. Może niezbyt szczegółowe, ale nie dały się sprowokować. I to była prawdopodobnie jedyna sensowna reakcja. Powiedzmy, że połowa telefonów zajeżdżała spermiarstwem, czyli takim dziwnym podniecaniem się wszystkim, co związane z seksem.

A że Natsu w przeszłości pracowała na kamerkach, to ludzie musieli dać upust swoim emocjom i chęci heheszkowania. W sumie Natsu przez większość programu siedziała jak słup soli, nie pokazując żadnych emocji. Lexy za to wyszła na osobę aktywną, która nie boi się pytań. Jej gesty i wyrazy twarzy były wręcz odwróceniem zachowań Natsu.

Niestety, niewyżyte chłopy będą dalej niewyżytymi chłopami. Może za jakiś czas Natsu przestanie otrzymywać takie durne komentarze. Było też widać, że odpowiadanie na pytania o jej przeszłość wprawiają ją w zakłopotanie. Ale faktem jest, że takich pytań można było się spodziewać.

Natsu VS Lexy- Rundki- TELEFONY OD WIDZÓW (feat. Malik, Dubiel)

Te pytania to beczka

Jeśli ktokolwiek mógłby pomyśleć, że zadawanie takich durnych pytań ma sens. Chciałbym zauważyć, że zadanie pytania kosztuje. Przed zadaniem ich podczas transmisji na żywo, trzeba było je wysłać w postaci SMS-a. Koszt takiej operacji? 2,46 zł brutto.

Walka z m.in. Lexy vs Natsu na High League odbędzie się 28 sierpnia w Gdańsku na ERGO Arenie.

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 0
 • emoji ogień - liczba głosów: 0
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
 • emoji smutek - liczba głosów: 4
 • emoji złość - liczba głosów: 3
 • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Premiery gier w czerwcu 2023. Mrok, przemoc i "Diablo IV"