Laluna kontra Oliwka Brazil na High League? "Boxdel, co Ty pier*olisz?"

Laluna kontra Oliwka Brazil na High League? "Boxdel, co Ty pier***?"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.07.2022 15:00

Nowe informacje o walce Laluny! Jak dowiedzieliśmy się z live’a Wardęgi, kontrowersyjna influencerka nie pojawi się na Fame MMA. Czyli… zostaje jej High League i Oliwka Brazil?

Laluna to najbardziej kontrowersyjna figura w świecie kobiecych freak fightów. Ani Natsu, ani Fagata nie były w stanie pobić tej antybohaterki. Uciszyła Wardęgę i nie wypowiedziała się ani razu o rzekomych podróbkach w jej butiku. Jedni jej nienawidzą, a inni kochają.

Laluna w Fame MMA? Boxdel zaprzecza

Influenserka ostatnio zapowiedziała swój powrót do walk freaków. Tylko… nie do końca tak, jakby każdy tego chciał. W skrócie: kilka dni temu na Stories Laluna zapowiedziała, że wraca do klatki, że zna swoją przeciwniczkę, do której "nie będzie musiała zbijać wagi".

Wszyscy, włącznie ze mną, uważali, że Laluna zawalczy w federacji, w której pojawiła się wcześniej, tj. w Fame MMA.

Wardęga podczas live’a z ubiegłego tygodnia przekazał słowa Boxdela. Według jego informacji Laluna nie zawalczy na Fame MMA.

WARDĘGA O POWROCIE LALUNY DO FAME MMA

Przeciwniczka Laluny? Oliwka Brazil lub… Godlewska? :O

Tutaj wchodzimy w strefę domysłów. Boxdel, przez Wardęgę przekazał, że Laluna miała zawalczyć w Prime (?) z Joanną Godlewską-Murańską. Laluna kategorycznie zaprzeczyła temu na Stories:

Raz, że nie moja federacja. Dwa, nie moja przeciwniczka. Tyle w temacie. Wy chyba macie kur*a serio [coś] z głową. Boxdel, co Ty pier*olisz

Laluna o swojej przeciwniczce
Laluna o swojej przeciwniczce (Instagram)

Czyli Laluna nie zawalczy w Fame MMA, ani też w Prime. To pozostawia nam - z tych dużych federacji, bo kto chciałby widzieć ją w Speluna MMA? - jedynie High League.

A kto, według pogłosek i Lexy, ma walczyć najprawdopodobniej w High League? Oliwka Brazil. Popularne zawodniczki typu Natsu czy Zusje mówią otwarcie, że nie ma dużo przeciwniczek w polskich freak fightach. Stąd można przypuszczać, że Laluna mogłaby zawalczyć z Oliwką.

trwa ładowanie posta...

Dlaczego? Wcześniej wspominała, że "nie musi schodzić z wagą" do swojej następnej walki. Nie chcę na nikogo wskazywać, ale to może sugerować przeciwniczkę plus size. Albo kategorię Open, tj. bez limitu wagowego. Wtedy mogłaby zawalczyć z każdą. A tak przynajmniej ta teoria ma trochę sensu.

Jak myślcie: z kim zawalczy Oliwka Brazil?

Źródło: YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 6