Laluna kontra Oliwka Brazil na High League? "Boxdel, co Ty pier***?"
Nowe informacje o walce Laluny! Jak dowiedzieliśmy się z live’a Wardęgi, kontrowersyjna influencerka nie pojawi się na Fame MMA. Czyli… zostaje jej High League i Oliwka Brazil?
Laluna to najbardziej kontrowersyjna figura w świecie kobiecych freak fightów. Ani Natsu, ani Fagata nie były w stanie pobić tej antybohaterki. Uciszyła Wardęgę i nie wypowiedziała się ani razu o rzekomych podróbkach w jej butiku. Jedni jej nienawidzą, a inni kochają.
Podobne
- Mandzio będzie walczył w Fame MMA/High League?
- High League 4. Ferrari i Bomba będą walczyć bez żadnych zasad
- High League 4: Maja Staśko kontra Malik Montana [RELACJA]
- High League: Maja Staśko oficjalnie ogłoszona na High League 4. To będzie hit?
- High League 5: Maja Staśko kontra Masza Graczykowska. Co z Fagatą?
Laluna w Fame MMA? Boxdel zaprzecza
Influenserka ostatnio zapowiedziała swój powrót do walk freaków. Tylko… nie do końca tak, jakby każdy tego chciał. W skrócie: kilka dni temu na Stories Laluna zapowiedziała, że wraca do klatki, że zna swoją przeciwniczkę, do której "nie będzie musiała zbijać wagi".
Wszyscy, włącznie ze mną, uważali, że Laluna zawalczy w federacji, w której pojawiła się wcześniej, tj. w Fame MMA.
Wardęga podczas live’a z ubiegłego tygodnia przekazał słowa Boxdela. Według jego informacji Laluna nie zawalczy na Fame MMA.
WARDĘGA O POWROCIE LALUNY DO FAME MMA
Przeciwniczka Laluny? Oliwka Brazil lub… Godlewska? :O
Tutaj wchodzimy w strefę domysłów. Boxdel, przez Wardęgę przekazał, że Laluna miała zawalczyć w Prime (?) z Joanną Godlewską-Murańską. Laluna kategorycznie zaprzeczyła temu na Stories:
Raz, że nie moja federacja. Dwa, nie moja przeciwniczka. Tyle w temacie. Wy chyba macie kur*a serio [coś] z głową. Boxdel, co Ty pier*olisz
Czyli Laluna nie zawalczy w Fame MMA, ani też w Prime. To pozostawia nam - z tych dużych federacji, bo kto chciałby widzieć ją w Speluna MMA? - jedynie High League.
A kto, według pogłosek i Lexy, ma walczyć najprawdopodobniej w High League? Oliwka Brazil. Popularne zawodniczki typu Natsu czy Zusje mówią otwarcie, że nie ma dużo przeciwniczek w polskich freak fightach. Stąd można przypuszczać, że Laluna mogłaby zawalczyć z Oliwką.
Dlaczego? Wcześniej wspominała, że "nie musi schodzić z wagą" do swojej następnej walki. Nie chcę na nikogo wskazywać, ale to może sugerować przeciwniczkę plus size. Albo kategorię Open, tj. bez limitu wagowego. Wtedy mogłaby zawalczyć z każdą. A tak przynajmniej ta teoria ma trochę sensu.
Jak myślcie: z kim zawalczy Oliwka Brazil?
Źródło: YouTube
Popularne
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- Katy Perry poleci w kosmos. Kiedy wróci na Ziemię?
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- Sylwester Wardęga przegrał z Marcinem Dubielem. Musi zapłacić 350 tys. zł?
- Gimpson (Gimper) ogłosił swój ostatni koncert. Klub wyprzedał W GODZINĘ
- Djo i psychodelia z drugiej ręki. Pogubiona treść w "The Crux" [RECENZJA]