Wiemy, która bohaterka powróci do obsady trzeciego sezonu "Białego Lotosu"

"Biały Lotos" i wielkie powroty. W trzecim sezonie pojawi się znajoma twarz

Źródło zdjęć: © vibez.pl / "Biały Lotos" - HBO
Maja Kozłowska,
21.04.2023 11:45

"Biały Lotos" to niekwestionowany hit HBO. Trzeci sezon serialu będzie umiejscowiony w Tajlandii i powróci do niego bohaterka z pierwszej części.

W listopadzie oficjalnie potwierdzono, że "Biały Lotos" dostał zamówienie na trzeci sezon. Od tamtej pory fani spekulują, kto pojawi się w obsadzie, która zmienia się w każdej kolejnej części. Jedyną bohaterką, która miała swój wątek w obu sezonach, była Tanya (w tej roli fenomenalna Jennifer Coolidge), ale jej historia dobiegła już końca. Być może do tajskiego oddziału hotelu Biały Lotos zawita jej mąż Greg - co pozwoliłoby na zgrabne rozwiązanie akcji i płynne spojenie opowieści.

W tym momencie obsada trzeciego sezonu "Białego Lotosu" jest nieznana, chociaż warto kibicować Jennifer Aniston, która ma nadzieję zagrać młodszą siostrę Tanyi. W wywiadzie dla "E! News" przyznała, że uwielbia ten serial i że ma nadzieję na pomszczenie bohaterki Jennifer Coolidge.

Jennifer Coolidge jako Tanya McQuoid w serialu "Biały Lotos"
Jennifer Coolidge jako Tanya McQuoid w serialu "Biały Lotos" (kadr z serialu "Biały Lotos")

Belinda - jak rozwinie się wątek masażystki?

Serwis "Variety" donosi, że Natasha Rothwell, która w pierwszym sezonie wcieliła się w rolę Belindy, menadżerki spa w Białym Lotosie na Hawajach, powróci w trzecim sezonie. Kobieta została wciągnięta w przyjaźń z Tanyą, która obiecała jej kapitał na otworzenie własnego biznesu, do czego oczywiście nigdy nie doszło. Nie wiadomo jeszcze, w jakim charakterze pojawi się na ekranie.

Twórca serialu Mike White zapowiedział, że nadchodzący sezon poświęci wschodniej religijności i duchowości. W pierwszym sezonie motywem przewodnim były pieniądze a w drugim seks.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0