Chloe Cherry

Chloe Cherry z "Euforii" przyznaje, że zrobiła sobie duże usta. Winne są lalki

Źródło zdjęć: © Chloe Cherry, Instagram
Anna RusakAnna Rusak,22.03.2022 17:00

Chloe Cherry, która w "Euforii" wciela się w rolę Fay, opowiedziała o swoich ustach. Fani wciąż o nich mówią, dlatego aktorka przyznała, co zainspirowało ją do wykonania zabiegu. Okazuje się, że stoją za tym lalki i ich szkodliwe standardy.

Chloe Cherry znają wszyscy, którzy widzieli drugi sezon "Euforii". Aktorka wcielała się w rolę Fay, której ścieżki skrzyżowały się z losem Feza i Popielnika. Wcześniej Cherry występowała w filmach dla dorosłych.

Gdy pojawiła się w "Euforii", wszyscy najpierw mówili o jej seks-parodii serialu, a potem zainteresowanie fanów przeniosło się na usta dziewczyny. W jednym z wywiadów dla "Variety" aktorka przyznała, że nie spodziewała się tak intensywnego zainteresowania jej wyglądem.

To szalone, jak wiele osób mówiło o moich dużych ustach. Ilość nagłówków, które widziałam oraz ilość osób publikujących i komentujących moje usta była naprawdę surrealistyczna.

- Variety

Chloe i problemy z samooceną

Teraz Chloe Cherry wyjaśniła, czemu zdecydowała się na taki zabieg. Okazuje się, że dość spory wpływ na jej decyzję miały lalki Bratz. Jeśli dorastaliście na początku XXI wieku, to z pewnością je znacie, ale myślę, że zdjęcie może trochę odświeżyć wam pamięć.

trwa ładowanie posta...

Ja w każdym razie pamiętam, że chwilę po szale na lalki Barbie, zapanował szał właśnie na lalki Bratz, choć wtedy oczywiście nie patrzyłam na nie i ich wygląd jak teraz. Trzeba przyznać, że podobnie jak Barbie w tamtych czasach, prezentują dość szkodliwie standardy piękna.

Chloe w podkaście "Call Her Daddy" otworzyła się na temat swojej niepewności związanej z wyglądem. Przyznała, że kiedyś zmagała się z trądzikiem i wpłynęło to na jej poczucie pewności siebie.

Dużą niepewność powodował we mnie przez dłuższy czas trądzik. Kiedyś zmagałam się z trądzikiem torbielowatym. Wyleczyłam go dzięki wielu próbom, błędom i przy pomocy różnych specyfików. To naprawdę trwało wieczność. Wtedy serio nie podobała mi się moja twarz, ale teraz zmieniłam to podejście.

- Call Her Daddy

Zrobiła usta przez szkodliwy wygląd lalek

Przyznała też, że jej pseudonim sceniczny wiąże się z lalkami Bratz. To jej mama jako pierwsza nazwała ją "Chloe" i wtedy aktorka pomyślała, że to bardzo urocze imię. Poza tym blond lalka bratz nosiła imię Cloe, a w tamtym czasie te zabawki bardzo ją inspirowały. Do tego stopnia, że to poniekąd to one sprawiły, że zrobiła sobie usta.

Blond lalka Bratz nosiła imię Cloe i to mnie zawsze inspirowało. Bratz jako pierwsze chyba wprowadziły mnie w świat glamour. Gdy ludzie pytają, co sprawiło, że chciałam mieć duże usta i wyglądać jak bambi, to powiedziałabym, że były to Bratz. […] Blondynka Bratz o imieniu Cloe naprawdę była moją pierwszą inspiracją. Przez lata widziałam tak wiele dużych ust i naprawdę je lubiłam.

- Call Her Daddy
trwa ładowanie posta...

Cóż, oczywiście Chloe może robić ze swoim ciałem, co tylko chce i jeśli duże usta jej się podobają, ma stuprocentowe prawo do zrobienia ich właśnie w takim stylu. Nie powinniśmy tego w ogóle kwestionować.

Inną sprawą jest jednak szkodliwy wizerunek takich lalek, który - jak widać na jej przykładzie - naprawdę odbija się na spojrzeniu bawiących się nimi osób na ich ciała i wpływa na to, co zaczyna im się podobać. Bardzo dobrze, że coraz częściej lalki dla dzieci są bardziej inkluzywne i nie powielają szkodliwych standardów piękna.

CALL HER DADDY - CHLOE CHERRY (Commentary / Reaction)

Źródło: Call Her Daddy, Variety, Popbuzz

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 100