lifestyle
PMS to nie powód do żartów. "W skrajnych przypadkach wycinamy macicę" [WYWIAD]
Probemy z HBO Max...

HBO Max się kończy? Gotowa "Batgirl" usunięta, 70 proc. zespołu zwolnione

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Materiały prasowe, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,04.08.2022 17:00

Plotki o HBO Max są coraz pikantniejsze. Czy platforma obierze zupełnie inną ścieżkę?

bGxUvigP

Kojarzycie fanfary po pojawieniu się HBO Max w miejsce HBO GO? Oferta streamingu miała się znacznie poszerzyć. Wyszło zaskakująco dobrze, ale teraz, stosunkowo niedługo po wejściu HBO Max do Polski, zapowiada się ostre cięcie oferty. o Na pierwszy rzut poszedł film pt. "Batgirl".

"Batgirl". Film usunięty tuż po nakręceniu

Najnowszą potwierdzoną informacją jest usunięcie z oferty filmu o Batgirl, czyli członkini rodziny Batmana. Film, który kosztował około 90 mln dolarów (!), został skasowany po zakończeniu nagrań. Co najważniejsze, "Batgirl" miał trafić nie do kin, ale od razu na HBO Max.

Zapowiadało się świetnie: gwiazda filmu, Leslie Grace, wielokrotnie udzielała wywiadów, w których wyrażała entuzjazm z powodu roli Bat Girl i współpracy z gwiazdami, takimi jak Michael Keaton, J.K. Simmons i Brendan Fraser.

trwa ładowanie posta...

Obsada wyglądała genialnie. Fabuła? Opinie ze wczesnych pokazów wskazywały na "nieciekawego średniaka". Mimo to fani na niego czekali. Chodziło przecież o film, który kręcono kilka lat i zainwestowano w niego 90 mln dolarów.

Teraz wszyscy są zdezorientowani.

bGxUvigR

HBO Max: nowa ścieżka oraz masowe zwolnienia

Według The Wrap, zespół HBO Max ma się poważnie skurczyć. Przewidywana jest aż 70 proc. redukcja personelu odpowiadającego za rozwój platformy.

trwa ładowanie posta...

- Wszyscy w Warner Bros. Discovery są w tej chwili zdenerwowani i zaczynają szukać alternatywnych opcji pracy na wypadek, gdyby ich stanowiska trafiły pod topór - ujawnił jeden z pracowników firmy w wywiadzie dla The Wrap.

bGxUvigT

To samo źródło miało zdradzić, że HBO Max przestanie produkować większość oskryptowanych seriali. To nie oznacza, że HBO przestaje je produkować. Tylko, że stricte produkcje od HBO Max będą stawiać na mniej oskryptowane produkty. Logiczne?

HBO Max straciło kilka filmów!

Bez żadnego ostrzeżenia HBO Max wykreśliło kilka oryginalnych filmów. Mowa o:

 • An American Pickle (film Setha Rogena!);
 • Moonshot;
 • Superintelligence; 
 • The Witches;
 • Locked Down;
 • Charm City Kings.

Co się stało? Nikt nie wie, a HBO nie skomentowało tej sytuacji.

bGxUvigZ

Więc co dalej z HBO Max? Możliwe, że jest to tylko chwilowa restrukturyzacja, która dotyczy zmniejszenia kosztów. W kuluarach mówi się też o połączeniu HBO Max z platformą Discovery+.

"The Flash" nadal ma zostać wypuszczony. Bez znaczenia, że osoba wcielająca się w tytułową postać rzekomo porwała dziecko i pobiła kilku fanów.

trwa ładowanie posta...

Źródło: CBR, The Wrap

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
Komentarze (0)
arrow
Ksiądz ma listę wymagań dla przyjmujących po kolędzie. Stał się viralem