film
Walia ma dość fanów Harry'ego Pottera. Zostawiają skarpetki na plaży
Harry Potter

HBO Max pracuje nad serialem o Harrym Potterze

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.01.2021 11:36

Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie zbyt długo świeciła pustkami. Wkrótce na jej korytarzach pojawią się nowi uczniowie, którzy będą częścią serialu aktorskiego o Harrym Potterze – informuje serwis Variety.

bGxPHdmH

Produkcja jest owiana tajemnicą. Nie wiadomo, kto będzie odpowiedzialny za reżyserię, nie wiadomo nic o obsadzie aktorskiej, nie wiadomo nic o fabule ani o dacie premiery. Jedyne, czego dowiedział się serwis Variety, jest to, że serial o Harrym Potterze jest w bardzo wczesnej fazie produkcji, a projekt trafi na HBO Max. Podobno rozpoczęły się rozmowy na temat scenariusza ewentualnego serialu.

Warner Bros. i HBO Max wydały wspólne oświadczenie, w którym zaprzeczyły doniesieniom: – Żaden serial o Harrym Potterze nie jest w fazie rozwoju zarówno w studiu, jak i na platformie streamingowej – głosi komunikat dla mediów. Trudno oczekiwać innego komunikatu, skoro projekt ma być dopiero w powijakach. Niemniej panująca wokół produkcji aura tajemnicy tylko podsyca plotki.

"Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2" Trailer 2

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej przecieków ze strony HBO Max lub Warner Bros. Tymczasem sprawdźcie nasz psychotest, który wykaże, do jakiego domu w Hogwarcie należycie!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Jelonek Bambi jako maszyna do zabijania. To będzie horror roku?