Harry Styles

Harry Styles o "Don't Worry Darling": "Nigdy wcześniej nikogo nie całowałem przed kamerą"

Źródło zdjęć: © Harry Styles, YouTube, howard stern
Anna RusakAnna Rusak,26.05.2022 17:00

W najnowszym wywiadzie Harry Styles opowiada o pracy nad filmem "Don't Worry Darling". Jak pracowało mu się z Olivią Wilde? Czy na ekranie zobaczmy całkowicie nagiego Stylesa? Co było dla niego najtrudniejsze?

Harry Styles właśnie wydał swoją najnowszą płytę "Harry’s House", ale to nie koniec jego sukcesów. Niedługo w kinach zobaczymy aż dwa filmy, w których główną rolę zagra właśnie m.in. Styles.

Już jakiś czas temu piosenkarz mówił o tym, jak kręciło mu się nagie sceny w filmie "Don't Worry Darling" i "My Policeman", ale teraz, przy okazji promocji płyty, opowiedział o tym procesie tworzenia tak wymagających filmów trochę więcej.

Harry Styles “Boyfriends” Live on the Stern Show

Harry Styles o "Don't Worry Darling" i Olivii Wilde

W wywiadzie dla Howarda Sterna Harry Styles opowiedział m.in. o tym, jak pracowało mu się na planie z Olivią Wilde, która jest reżyserką filmu "Don't Worry Darling" oraz prywatnie partnerką Harry’ego. Styles bardzo zwracał uwagę na zaufanie, które było dla niego kluczowe w pracy nad filmem.


Wspaniałym doświadczeniem było bycie reżyserowanym przez Olivię. Aktorstwo jest czasami bardzo wymagające. Myślę, że w tym procesie potrzeba dużo zaufania, jeśli chcesz dać z siebie wszystko. Umiejętność zaufania swojemu reżyserowi to dar.

Don't Worry Darling | Official Trailer

Ile nagiego ciała Harry’ego Stylesa zobaczymy w "Don't Worry Darling"?

Wszyscy, którzy widzieli zwiastun "Don't Worry Darling", wiedzą, że w filmie pojawia się dużo erotycznych scen. Co prawda ta część wątku skupia się głównie na przyjemnościach postaci odgrywanej przez Florence Pugh.

Harry opowiada o kręceniu nagich scen i dodaje, że sceny pocałunków były czymś, co w jakimś stopniu bardzo przeżywał. Harry został też zapytany o to, ile jego ciała rzeczywiście zobaczymy na ekranie w obu filmach i czy musiał być całkowicie nagi przed ekranem.


To naprawdę delikatna sprawa. Nigdy wcześniej nikogo nie całowałem przed kamerą i czułem się, jakbym w tym procesie, w pewien sposób oddał jakąś część siebie. Nie byłem nagi w "Don't Worry Darling". Byłem nagi w "My Policeman". W ostatecznym montażu nie ma ujęcia mojego penisa. Wynegocjowałem wcześniej z Peen, że zostawię go dla siebie.

trwa ładowanie posta...

Harry zaznaczał też, że w każdej z tych chwil najważniejszą sprawą było zaufanie. Mamy więc nadzieję, że ta dobra atmosfera na planie pozytywnie wpłynęła na efekt końcowy i niedługo na ekranie zobaczymy wiele bardzo dobrych scen z Harrym!

Z wywiadu dowiecie się też, jak pracowało mu się nad albumem i ile jest w nim prywatnego życia. Styles odwołał się też do ewentualnego nawiązania do piosenki Taylor Swift "Daylight", bo utwór o takim samym tytule znajduje się też na jego albumie. Jeśli więc jesteście ciekawi tych wątków, to zapraszam do wysłuchania całego wywiadu..

Harry Styles on the Howard Stern Show (FULL 2020 INTERVIEW)

Źródło: Howard Stern, EW

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0