Harry Potter

"Harry Potter" może powrócić niczym "Przyjaciele"! Mugole, czy jesteście na to gotowi?

Źródło zdjęć: © Harry Potter, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,10.11.2021 14:54

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, niedługo wszyscy znowu spotkamy się na peronie 9 i ¾.

Dobra, jeśli to nie jest największa niespodzianka tego roku, to nie wiem, co nią jest. "The Sun" podało, że najprawdopodobniej niedługo - uwaga, lepiej usiądźcie - zobaczymy prawdziwy powrót Harry’ego Pottera na ekrany.

Nie, to nie żarty. Jeśli już dawno temu wypowiadaliście w tej sprawie jakieś magiczne zaklęcie, to chyba właśnie zadziałało. Filmowcy chcą uczcić fakt, że od powstania pierwszego filmu serii "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" minęło 20 lat i czarodzieje spotkają się dokładnie tak jak… "Przyjaciele".

Którędy do Hogwartu?

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" i jego ogromny sukces - naszą recenzję możecie przeczytać tutajzainspirował twórców Harry’ego Pottera. Jeśli wszystko dobrze pójdźcie, może jeszcze w tym roku spotkamy się w podobnej konwencji w Hogwarcie.

Podobno zwrócono się już do wszystkich gwiazd filmu - Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint są na liście, więc możecie być spokojni. Nie wiadomo dokładnie co z J.K. Rowlling - głównie ze względu na jej kontrowersyjne wypowiedzi w sprawie osób transpłciowych.

Na co możemy liczyć?

Źródło "The Sun" nie chciało zdradzić szczegółów, bo wszyscy czekają jeszcze na potwierdzenia od aktorów. Podejrzewa się jednak, że w programie zobaczylibyśmy kilka największych i najsłynniejszych scen - kto z was nie chciałby przeżyć po raz kolejny Balu Bożonarodzeniowego, co?

Jeśli wszystko dobrze pójdzie - tak, możecie już rzucać magiczne zaklęcia - niedługo wszyscy spotkamy się na peronie 9 i ¾. W ramach oczekiwania możecie sprawdzić, co słychać np. u filmowej Luny lub zrobić ten quiz i dowiedzieć się, do którego domu w Hogwarcie należycie.

trwa ładowanie posta...

Źródło: The Sun

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 2