Harry Potter

Harry Potter będzie miał nową część?! Jedna wypowiedź rozpaliła nadzieje

MTB,
07.03.2021 19:04

Ostatnia część Harry'ego Pottera trafiła do kin niemal 10 lat temu (!). Teraz CEO WarnerMedia stwierdził jednak, że "istnieje duży potencjał'' na przedłużenie serii. Jak się pewnie domyślacie, słowa Jacka Kilara natychmiast zelektryzowały fanów.

Podekscytowanie fanów Harry'ego Pottera nie jest bezpodstawne. Wypowiedź CEO WarnerMedia, Jacka Kilara, pochodzi bowiem z konferencji "Morgan Stanley Technology, Media and Telecommunications conference", a nie np. anonimowych cytatów podchwyconych przez tabloidy.

- Jest taka mała rzecz zwana Harrym Potterem, która jest chyba jedną z najbardziej uwielbianych serii świata. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za to, że możemy współpracować z J.K Rowling i uważamy, iż jest tam jeszcze dużo potencjału i zabawy - powiedział Jack Kilar, nawiązując do przyszłości WarnerMedia.

trwa ładowanie posta...

Harry Potter powróci na ekrany... ale na razie tylko jako spin-off

To nie pierwszy raz, kiedy fani Harry'ego Pottera mieli nadzieję na przedłużenie kultowej serii. W styczniu pojawiły się plotki o nowym serialu, który miałby trafić na platformę HBO Max. Produkcja miała być oparta na powieściach J.K. Rowling, jednak Warner Bros Pictures zaprzeczyło, że toczą się prace nad takim projektem.

Na szczęście nie zależnie od tego, czy powstanie nowa część Harry'ego Pottera, czy nie, fani mają na co czekać. Spin-off popularnej serii "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ma mieć przecież aż pięć części, a do kin trafiły dopiero dwie. To nie koniec dobrych wiadomości: premiera trzeciej odsłony jest planowana na listopad 2021.

Jeżeli tak jak my nie możecie się doczekać premiery, rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, do którego domu trafilibyście dzięki Tiarze Przydziału!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 213
  • emoji ogień - liczba głosów: 41
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 30
  • emoji smutek - liczba głosów: 22
  • emoji złość - liczba głosów: 22
  • emoji kupka - liczba głosów: 29