Goha wyszła z więzienia

"Gut, gut, yes!" Goha wyszła na wolność. Robi to, co dawniej...

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,08.08.2022 17:30

Goha wróciła do nagrywania w internecie. Kobieta w ubiegłym roku trafiła do zakładu karnego. Jej syn, zwany "ojcem patostreamingu", nadal odbywa karę pozbawienia wolności.

Małgorzata Z., znana jako "Goha", była gwiazdą internetu w okresie świetności patostreamingów. Występowała podczas transmisji na żywo u boku syna Daniela Z., znanego jako "Magical". Rodzina relacjonowała życie z mieszkania w Toruniu, w którym organizowała libacje alkoholowe. Streamy przyciągały dziesiątki tysięcy widzów, którzy płacili Danielowi za pokazywanie patologii.

W pewnym momencie rodzina Z. zaczęła mieć problemy z prawem. Jak podaje portal torun.naszemiasto.pl, jesienią ubiegłego roku Goha trafiła do zakładu karnego za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad konkubentem "Jacą" oraz znieważenie w internecie fryzjerki z Torunia. Natomiast syn Gohy trafił do zakładu karnego na rok za nakłanianie matki i jej konkubenta do składania fałszywych zeznań.

Patoinfluenserka Goha wyszła na wolność

Matka Magicala zakończyła odbywać karę pozbawienia wolności. Wróciła do internetu "oficjalnie" podczas transmisji na żywo. Nie kryła radości, że jest już w domu. Tańczyła "Makarenę" i odpowiadała widzom na pytania. Trudno stwierdzić, czy pobyt w zakładzie karnym ją czegoś nauczył. Mamy nadzieję, że powrót na wolność nie oznacza powrotu mody na patostreamy.

trwa ładowanie posta...

Daniel Magical jest aktywnym tiktokerem

Co słychać u "ojca patostreamingu"? Daniel nadal przebywa w zakładzie karnym, ale stara się, by internet o nim nie zapomniał. Patotwórca zawczasu nagrał filmy na okres, gdy nie będzie miał dostępu do social mediów. Daniel nazwał tę serię "365 dni do wolności". Polega na tym, że mężczyzna codziennie odlicza dni do wyjścia na wolność. W każdym klipie zwraca się z pozdrowieniami do innej osoby.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6