Daniel Magical wychodzi na wolność

Daniel Z., czyli Magical, wyjdzie na wolność. Wróci do streamowania?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Facebook, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.12.2022 16:30

2023 rok zacznie się od wielkiego powrotu w świecie mediów społecznościowych. Po ponad roku na wolność z zakładu karnego wyjdzie Daniel Z., znany jako Magical, nazywany ojcem patostreamingu w Polsce. Czy rok za kratami sprawił, że Magical zniknie z sieci? Na to się nie zanosi. Jego wyjście z więzienia ma być transmitowane w sieci, a on sam zaproponował współpracę kontrowersyjnej influencerce Julii Pelc, znanej jako Queen of the Black.

Daniel Z., pseudonim Magical, to prekursor patostreamingu w Polsce. Patostreaming to transmisja na żywo o specyficznym charakterze, podczas której twórca upadla się i upokarza przez tysiącami widzów. W przypadku Magicala wyglądało to w ten sposób, że chłopak relacjonował życie własnej rodziny w mieszkaniu w Toruniu. Na live'ach nie brakowało morza alkoholu, licznych aktów agresji i mnóstwa wulgaryzmów.

W pewnym momencie szczęście odwróciło się od Daniela. Magical trafił do zakładu karnego pod koniec grudnia 2021 roku podczas transmisji na żywo. Policjanci na oczach internautów odprowadzili twórcę za kraty, za którymi mężczyzna miał spędzić rok. To kara za to, że kpił z zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i złamał zasady warunkowego pozbawienia wolności.

Daniel "Magical" jest aktywnym twórcą na TikToku

Magical przed pójściem do zakładu karnego nagrał film na każdy dzień odsiadki. Nagrania publikuje na TikToku. Patotwórca nazwał tę serię "365 dni do wolności". Polega ona na tym, że mężczyzna odlicza dni do wyjścia na wolność. W każdym klipie zwraca się z pozdrowieniami do innej osoby lub grupy. Klipy potrafią wygenerować nawet do kilku milionów wyświetleń.

trwa ładowanie posta...

Kiedy Daniel "Magical" wyjdzie na wolność?

Pierwotnie Magial miał opuścić mury zakładu karnego w dniu 29 grudnia 2022 roku. Fani patostreamera muszą się uzbroić w cierpliwość. Jak informuje fanpejdż Daniela na Facebooku, "ze względu na zbieg niefortunnych zdarzeń" pobyt mężczyzny za kratami się wydłuży. Magical ma opuścić zakład karny w dniu 13 stycznia 2023 roku.

Magicala na wolności powitają kamery

Wyjście na wolność Magicala będzie internetowym wydarzeniem. Ekipa filmowa od wczesnych godzin porannych będzie czekała pod zakładem karnym, aby transmitować na żywo spotkanie z Danielem. Można podejrzewać, że stream przeniesie się do mieszkania, które zajmuje matka patoststreamera, znana jako Goha. Tego dnia internet będzie żył tylko tym, że Magical wyszedł na wolność.

trwa ładowanie posta...

Magical proponuje współpracę Queen of the Black

Czy skoro Magical wyjdzie na wolność, to czy wrócą patostreamy i kontrowersje? Na razie trudno stwierdzić, czy Daniel zmądrzał przez rok za murami zakładu karnego. Dotychczasowe sygnały nie napawają optymizmem. Magical zaproponował współpracę Julii Pelc, znanej jako Queen of the Black. Dziewczyna założyła konto na Pornhubie, gdzie zamierza publikować treści.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3477
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 34002
  • emoji kupka - liczba głosów: 531