popkultura
"Chłopi" - czy polski kandydat do Oscara zainteresuje Gen Z?
Gural stanie przed sądem

Gural stanie przed sądem! Patostreamer znęcał się nad zwierzętami

Źródło zdjęć: © Vibez / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.07.2022 11:00

To trudny czas dla Grzegorza G., w sieci znanego jako Gural. Patostreamer wreszcie odpowie za to, że znęcał się nad zwierzętami. Jak donosi gloswielkopolski.pl, prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia.

Nic tak nie cieszy jak problemy patostreamerów z wymiarem sprawiedliwości. Na łamach naszego serwisu pisaliśmy m.in. o Danielu Magicalu tzw. ojcu patostreamingu, który trafił do więzienia na rok za publiczne pochwalanie przestępstwa. Mamy nadzieję, że już wkrótce do Magicala dołączy kolega z branży - Grzegorz G., znany w sieci jako Gural.

Jesienią ubiegłego roku opisywaliśmy karygodne zachowanie Gurala. Mężczyzna opublikował wówczas nagranie zatytułowane Ustawka z Puszkiem. Gural zrobił "taczkę" psu (ciągnąc czworonoga za tylne łapy), wkładał zwierzęciu papierosa do pyska oraz próbował wepchnąć kota do piekarnika. Ponadto patostreamer usiłował posadzić kota na rozgrzanej patelni. Na szczęście przerażonemu zwierzęciu udało się uciec.

Do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie Gurala

Działalność patostreamera dokumentowała Fundacja Ludzie Przeciw Myśliwym. Jej przedstawiciele wspólnie z Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożyli zawiadomienie do poznańskiej prokuratury. W kwietniu Guralowi przedstawiono zarzut znęcania się nad zwierzętami domowymi.

Teraz prokurator Łukasz WawrzyniakProkuratury Okręgowej w Poznaniu przekazał portalowi gloswielkopolski.pl, że do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Grzegorzowi G. Zarzut pozostaje bez zmian - mężczyzna odpowie za znęcanie się nad zwierzętami. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Bulwersująca działalność Gurala

To nie pierwszy raz, kiedy Gural ma problemy z prawem. Przypomnijmy, że w 2019 roku patotwórca został skazany na karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata za usiłowanie rozpowszechnienia wizerunku nagiej małoletniej. YouTube zablokował kanał Grzegorza, ale urlop od nagrywania nie trwał długo. Liczymy na to, że tym razem patostreamer zniknie z sieci na zawsze.

Źródło: gloswielkopolski.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Gośc,zgłoś
Wspaniale,ale gdyby wówczas ukarano go adekwatnie do czynu,to nie miałby już okazji znęcać się nad zwierzętami, bonjuz by go z nami nie było,tylko byłby za kratami ,a tam może by się nad nim zlitowali i go powiesili.
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Ketchup inspirowany Taylor Swift? Wkrótce w waszych lodówkach