trendy
Instagramowe oszustwa na "pewne inwestycje" to PLAGA. Czy ktoś jeszcze zaufa tym influencerom?
Patostreamer Gural znęca się nad zwierzętami

Skazany patostreamer Gural chciał... włożyć KOTA do piekarnika. Kiedy skończy się znęcanie nad zwierzętami?

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.10.2021 13:25

"Gural" powraca w jeszcze gorszym stylu. Po wyroku z 2019 roku wszyscy myśleli, że się ogarnie. A skądże: wybuchła nowa drama - patostreamer chciał włożyć kota do… piekarnika.

bEJPDFSH

Portal Radio Poznań opublikowało tekst o popularnym kiedyś patostreamerze, który… miał przestać nagrywać i nadawać, ale nadal to robi. Mowa o Grzegorzu G., znanym w sieci także jako "Gural".

I oto zaraz ujrzycie festiwal żenady - najgorszego możliwego zachowania, które nigdy nie powinno mieć miejsca na żadnej platformie. Jeżeli przemoc w stosunku do zwierząt was przeraża, to radzę ominąć poniższe filmy. Shoty na YouTube przedstawiają "Gurala", który m.in. robi "taczkę" psu, wkłada mu papierosa do pyska czy próbuje włożyć kota do piekarnika. To wszystko dzieje się po zapadnięciu wyroku. Niektóre filmy są stosunkowo nowe. Miniaturki opowiadają całą historię...

"WZOROWY" OPIEKUN ZWIERZĄT (cz.1/2)

"WZOROWY" OPIEKUN ZWIERZĄT (cz.2/3)

"WZOROWY" OPIEKUN ZWIERZĄT (cz.3/3)

Patologiczne zachowanie "Gurala" wykracza poza przemoc wobec zwierząt. Groził również zabiciem i gwałtem, jakby to była absolutnie normalna rzecz:

Krótki Apel do Mai staśko w sprawie Guralka

A teraz, przez to, że internet zaczął reagować na skandaliczne zachowanie patostreamera, biedny "Gural" grozi, że "coś sobie zrobi przez hejt". Wcale to nie brzmi jak podręcznikowa manipulacja widzami:

OFIARA LOSU GROZI ŻE COŚ SOBIE ZROBI PREZ...

Ten człowiek ma wyrok w zawieszeniu

W 2019 roku Grzegorz G. został skazany za posiadanie nagich zdjęć osoby niepełnoletniej. On nadal powinien mieć "zawiasy", czyli wyrok w zawieszeniu za tamto przewinienie. Co więcej, według użytkowników Wykopu, musiał dodatkowo zapłacić 10 tys. złotych zadośćuczynienia dla rodziny dziewczynki oraz miał nad sobą dozór kuratora.

bEJPDFSJ

Jeżeli okaże się, że "Gural" otrzyma kolejną sprawę, to może wrócić do więzienia. Wyrok z 2019 roku mówi o 6 miesiącach pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Sprawa z męczeniem zwierząt zrobiła się ostatnio bardzo medialna dzięki m.in. portalowi Radio Poznań czy O2. Za znęcanie się nad zwierzętami można dostać nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Gural jest patostreamerem

O tym zjawisku słyszeliśmy najgłośniej kilka lat temu. W dużej mierze chodziło o twórców, u których na transmisjach na żywo można było zobaczyć patologiczne treści, a w zamian fani obsypywali ich tysiącami złotych. Po ogólnopolskiej dramie związanej z DanielemMagicalem, o którym "UWAGA!" nagrała reportaż, zebrała się grupa osób, które zaczęły coś działać.

YouTube zaczął ograniczać zasięgi takim twórcom, Magical dostał permanentnego bana na platformie Google i wszystko na chwilę przycichło.

Mamy 2021 rok: Gural wrócił ze swoimi debilnymi pomysłami. A co z innymi? Gdzie jest teraz taki Rafatus, Rafonix czy DanielMagical?

bEJPDFSL

Rafatus starał się w 2020 roku ułożyć swoje życie na nowo. Rafonix się zrehabilitował, zaczyna tworzyć powoli nowe filmy z włodarzem Fame MMA i… zostanie za kilka miesięcy tatą. Daniel? Odszedł na TikToka, gdzie tworzy specyficzne filmy. A miał zniknąć z internetu na dobre...

Obecnie w sprawie "Gurala" żadne postępowanie w tej sprawie nie jest prowadzone. Przyszłość pokaże, czy patostreamer będzie bezkarny.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
jotgie,zgłoś
Zapraszam na wykop tam poczytacie trochę więcej na temat tego podludzia.
Odpowiedz
8
like
0
dislike
andrej,zgłoś
A ja napiszę tak: szczęściem tego ryżego oblecha będzie, jeżeli jego sprawą zajmie się prokuratura, bo gdy wkurzy za dużo ludzi, to samosąd stanie się faktem. I tak już się nigdzie nie pokazuje z obawy o srogie bęcki.
Odpowiedz
5
like
0
dislike
Żaneta,zgłoś
Jest taka możliwość, żeby czlowiek, który na żywo łamał prawo pozostał bezkarny? Ziobro ma się za to zabrać osobiście? Ten czlowiek, to socjopata. Odizolować od normalnych ludzi. Niech tym razem media nie pozwolą, zeby zboczeniec bawił się w najlepsze i jeszcze na tym zarabiał. To jest chore.
Odpowiedz
8
like
0
dislike
Komentarze (3)
arrow
Pracownik Subwaya obkleił sedes plastrami szynki, bo marzył o sławie na YouTube