Google i "The Last of Us"

Google ma niespodziankę dla fanów "The Last of Us"

Źródło zdjęć: © Vibez / Canva, Google
Blanka RogowskaBlanka Rogowska,23.01.2023 17:00

Serial HBO "The Last of Us", stworzony na podstawie gry o tym samym tytule, zbiera tylko pozytywne recenzje. Wyszukiwarka Google dla fanów świata z gry i serialu przygotowała niespodziankę. Jak wyhodować grzyba, na własnym ekranie?

Gra "The Last of Us" stała się inspiracją dla stworzenia serialu o tym samym tytule, który można oglądać na HBO Max. Za nami już dwa odcinki serialu, który do tej pory notuje niemal tylko pozytywne recenzje. Specjalnie dla fanów gry – a teraz także serialu – Google przygotowało niespodziankę.

Google dla fanów "The Last of Us"

Po wpisaniu frazy "The Last of Us" w okienku wyszukiwarki Google, na dole ekranu pojawi się niewielka czerwono - biała grafika przedstawiająca grzyb. Gdy na nią klikniemy... ekran powoli zaczyna pokrywać się grzybem.

Google i "The Last of Us"
Google i "The Last of Us" (Vibez , Google)

Wyniki wyszukiwania zostaną zakryte grafiką rozrastających się grzybów. Jeśli chcemy, żeby rosła dalej, wystarczy ponownie kliknąć na ten sam przycisk. Tę skórkę można łatwo wyłączyć klikając, na grafikę z "x", która pojawi się obok grzybka.

"The Last of Us". O czym jest serial?

"The Last of Us" to serial HBO Max, który jest adaptacją kultowej gry wideo o tym samym tytule, wyprodukowanej przez studio Naughty dog. W grze z powodu wybuchu groźnej epidemii ludzie tracą nad sobą kontrolę i zamieniają się w bezmyślne istoty. Wszystko przez grzyb kordycepsa. Głównym bohaterem opowieści jest Joel, który podejmuje się zadania dostarczenia do placówki badawczej nastoletniej Ellie. Dziewczyna jest jedyną osobą, która jest odporna na działanie wirusa.

W serii występują jedni z najbardziej rozpoznawalnych aktorów: Pedro Pascal, znany z "The Mandalorian" czy "Narcos", Bella Ramsey, aktorka z "Gra o Tron" czy nawet Nick Offerman, wybitny aktor, którego możecie kojarzyć z takich kulturowych produkcji jak "Sin City", czy "Fargo". Showrunnerami zostali Craig Mazin ("Czarnobyl") oraz Neil Druckmann (odpowiedzialny za gry z serii "The Last of Us").

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0