Friz “gwarantuje liścia” Nitro, a fani dalej BRONIĄ Wersow xD

Friz "gwarantuje liścia" Nitro za żart, a fani dalej BRONIĄ Wersow xD

Źródło zdjęć: © YouTube, Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.09.2021 11:20

Oj podziało się dużo po filmie Wardęgi. Nitro ujawnił jedną rzecz związaną z Frizem, a fani Wersow dalej jej bronią. Czy ten kabaret kiedyś się skończy?

Jeżeli nie widzieliście filmu Wardęgi z wtorku, to tutaj możecie zobaczyć jego cały skrót. Z filmu wynika, że Weronika dalej miała gdzieś informowanie swoich widzów o całym zajściu. A Friz? Postanowił sobie popisać do Sylwestra o pierwszej nad ranem, bo... coś mu się nie spodobało xD Masakra, prawda? Przecież nie może być już gorzej. Heh... jednak może!

Wersow podczas cage’a Wardęgi na Fame MMA ujawniła nowe informacje

Okazało się jednak, że Wersow poczyniła jakieś kroki związane z DFT. W skrócie: powierzyła całą sprawę krakowskiej kancelarii. Czyli "coś" zrobiła, ale w dalszym ciągu miała gdzieś poinformowanie o tym swoich fanów. A obiecywała przecież tak bardzo, że będzie mówiła o wszystkim.

Dobrze, że Weronika coś robi, jednak takie zachowanie jest słabe. Na wtorkowym stories z Instagrama pisała, że "nie rzuca słów na wiatr", co jest półprawdą. Przecież obiecywała update'y i nie dopełniła tego! Moja reakcja była dokładnie taka sama, jak reakcja Sylwestra, który odniósł się do wszystkiego na cage’u:

Wardęga odpowiada na InstaStory WERSOW

A fani? Dalej bronią Wersow.

Cytując klasyka:

Przykładów tego, że "Wardęga powinien dać sobie spokój" jest w sieci mnóstwo. Przykładowo, oto co napisał administrator na grupie Friza:

Co sądzą fani Wersow o zachowaniu Wardęgi?
Co sądzą fani Wersow o zachowaniu Wardęgi? (Facebook)

Albo na Twitterze:

Co sądzą fani Wersow o zachowaniu Wardęgi?
Co sądzą fani Wersow o zachowaniu Wardęgi? (Twitter.com)
Co sądzą fani Wersow o zachowaniu Wardęgi?
Co sądzą fani Wersow o zachowaniu Wardęgi? (Twitter.com)
Co sądzą fani Wersow o zachowaniu Wardęgi?
Co sądzą fani Wersow o zachowaniu Wardęgi? (Twitter.com)

Wardęga napisał *jedną* wiadomość pod zdjęciem Wersow na Instagramie. Owy komentarz zebrał aż 10 tys. serduszek. Potem, po przeszło miesiącu, nagrał nowy film o całej sprawie - tyle. Jedyne co zrobił Sylwester, to wypomniał obietnicę Weroniki, która została przez nią olana. Nie chce, aby kradzież została zamieciona pod dywan. Skoro narzeczona Friza obiecała coś, to niech łaskawie raz na miesiąc powie fanom, jaki jest stan negocjacji z artystą DFT. Albo przynajmniej niech wspomni o tym, że "nie może o tym mówić, bo prawnik jej zakazał".

Większą beką jest jednak zachowanie Friza, który ostatnio stał się trochę… agresywniejszy. Wardęga ujawnił, co pisał do niego Karol. Ale to nic w porównaniu do sytuacji z Nitrem xD

"Gwarantuje ci liścia ode mnie jak się kiedyś spotkamy"

Czy to powiedział Nitro? Nie! Napisał to Friz do Nitrozyniaka w odpowiedzi na głupi żart tego drugiego. Pod koniec sierpnia, gdy wyszedł teledysk do piosenki "SEN" Ekipy, na teledysku widać Friza trzymającego Wersow na balustradzie balkonu. Nitro, jak to Nitro, zażartował sobie w stosunkowo głupi sposób:

Friz był o krok od usunięcia wszystkich problemów Ekipy

- TheNitroZyniak

Bo wiecie, chodziło o ten moment:

Ekipa "SEN" teledysk
Ekipa "SEN" teledysk (YouTube)

Humor głupi jak cholera, ale to jest Nitro - inteligentny ziomek ze specyficznym żartem. Friz po kilku dniach postanowił mu odpowiedzieć. W jaki sposób? Najgorszy. Widać, że po zaręczynach Karol stał się odrobinę bardziej agresywny i gorzej znosi jakąkolwiek krytykę. Najpierw Wardęga, a teraz… to xD

To już dla mnie przesada, beka beką, ale pośrednie życzenie komuś śmierci czy ch** wie co? Chamówa potężna, gwarantuje ci liścia ode mnie, jak się kiedyś spotkamy

Odpowiedź Friza na żart Nitra
Odpowiedź Friza na żart Nitra (YouTube)

FRIZ GROZI NITROWI LIŚCIEM ( NITRO POKAZUJE ROZMOWE Z FRIZEM )

Nitro odpowiedział w swój, bardzo specyficzny, sposób - ale to Friz najwięcej traci. Czy ktokolwiek przejąłby się słowami Karola, który chce sprezentować liścia?

Takie zachowanie pasuje bardziej pod agresywnego ratlerka, który jedyne co może, to pisać przez messengera. Bo jest najgorsza możliwa rzecz: odpowiedzieć na żart, głupi żart, takim tekstem. Trzeba coś tutaj dodawać?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 14
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 14