Wersow USUWA tatuaż z logiem "skradzionej" sówki. W sumie to dobra decyzja

Wersow USUWA tatuaż z logiem "skradzionej" sówki. Dobra decyzja

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,28.07.2022 15:00

Temat "sówki" Wersow powraca! Weronika chce usunąć swój tatuaż. Jeżeli zapomnieliście, to tak, zrobiła sobie tatuaż z logotypem, który stał się powodem niemałej afery...

To na początek krótkie przypomnienie sprawy z logotypem Wersow, która przez długi czas rozgrzewała cały Internet. Swojego czasu Sylwester Wardęga ujawnił, że Weronika wykorzystywała na swoich filmach logo, które tak naprawdę należy do francuskiego artysty DFT.

Influencerka zdecydowała się na zmianę logotypu, choć tak naprawdę nowa wersja i tak przypominała poprzednią. Koniec końców nie wiemy, jak kwestia sporu o ewentualne prawa autorskie się zakończyła. Ani Wersow, ani Wardęga nie wypowiadali się na ten temat od kilku miesięcy.

Wersow ma tatuaż z TYM logiem sówki xD

Dla wielu fanów to nie będzie nowa informacja: Wersow wytatuowała sobie logo sówki na plecach. Zrobienie tatuaż było przedstawione w filmie, w którym to widzowie decydowali o dniu influencerki:

Tatuaż z sówką na plecach Wersow
Tatuaż z sówką na plecach Wersow (YouTube)
Tatuaż z sówką na plecach Wersow
Tatuaż z sówką na plecach Wersow (YouTube)
Tatuaż z sówką na plecach Wersow
Tatuaż z sówką na plecach Wersow (YouTube)

FOLLOWERSI DECYDUJA O MOIM DNIU! *SPECIAL NA PÓŁ MILIONA*

Wersow chce usunąć tatuaż z "sówką"

W ostatnim odcinku z Kartonii, Wersow powiedziała, że chce usunąć tatuaż z pleców:

- Jestem w trakcie usuwania jednego z tatuaży [...] ze względu na to, że bardzo źle mi się kojarzy z takim smutnym momentem w moim życiu i nie czuje się z nim najlepiej. Stwierdziłam, że go usunę: po pierwsze, przez pryzmat tej całej dramy, że nie chcę tego nosić na moim ciele - zdradziła.

Narzeczona Friza zapowiedziała też, iż nagra o usuwaniu tatuażu film. Dodała, że to nie jest "taka prosta" sprawa.

KARTONII BĘDZIE MIAŁA OPERACJĘ PLASTYCZNĄ?! *CZY TO PRAWDA, ŻE…*

To dobrze, że Wersow o tym mówi

Nieironicznie, bez krzty złej woli napiszę, że: zdecydowanie za mało mówi się o tym, że tatuaże można usunąć, ale też, że to nie jest "takie proste". Niektórym się wydaje, że pozbycie się tuszu ze skóry to "góra 15 minut i sprawa załatwiona".

To tak nie wygląda. Wiadomo też, że za 10-20 lat możemy mieć inne nastawienie do danej dziarki, niż wtedy gdy się na nią decydowaliśmy. Super, że są opcje wymazania starego wzoru i super, że Wersow o tym mówi. Jako jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, dzierży sporą siłę mocy przekazu. Więc propsy dla niej!

Źródło: YouTube (Wersow)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 6