popkultura
Afera pedofilska na YouTube. Zgłoszą sprawę do prokuratury
Franio i Liza zakończyli współpracę

Franio i Liza zakończyli relację. "Nie zasługuję być traktowaną jak pies"

Źródło zdjęć: © Vibez / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.08.2022 18:00

Współpraca Frania z Lizą dobiegła końca. Streamer opowiedział Sylwestrowi Wardędze, dlaczego już nie układa mu się relacja z ukraińską influencerką. Dziewczyna przedstawiła swoją wersję wydarzeń na Twitterze. Poznajcie szczegóły sprawy.

Franciszek Rusiecki, w sieci znany jako Franio, jest jednym z topowych streamerów w Polsce. Jego transmisje na żywo są utrzymane w luźnej, humorystycznej konwencji. Franio zyskał na popularności w czerwcu 2022 roku, w dużym stopniu dzięki współpracy z ukraińską influencerką Elizabeth "Lizą" Anoru. Para występowała na Twitchu, a fragmenty ich wspólnych transmisji stawały się viralami na innych platformach.

Współpraca przynosiła im obopólne korzyści. Grono fanów Lizy i Frania powiększało się w szybkim tempie. Niektórzy internauci podejrzewali, że ich relacja przerodziła się w coś więcej niż tylko wspólne nagrywanie. Twórcy unikali określenia się. Franio w wywiadzie u wip bros powiedział, że nie chce za dużo mówić na temat relacji z Lizą, bo "czar może prysnąć".

FRANIO - O LIZIE, FAGACIE, XAYOO IDUSTRIES

Franio krytykuje Lizę

W najbliższej przyszłości raczej nie obejrzymy wspólnych transmisji Lizy i Frania. Streamer podczas Cage'a przed galą Fame MMA 15 opowiedział, dlaczego - jego zdaniem - relacja z ukraińską influencerką przestała się układać.

Franio przestał się dogadywać z Lizą prywatnie, więc nie chciał kontynuować znajomości na polu zawodowym. Streamer powiedział, że dziewczyna "non stop siedzi w telefonie" i nie poświęcała mu wystarczającej uwagi.

FRANIO NIE UKŁADA MI SIĘ PRYWATNIE Z LIZĄ NIE CHCE TEŻ BIZNESOWEJ RELACJI cage Fame mma 15

Można podejrzewać, że na pogorszenie relacji Frania z Lizą miała również wpływ znajomość ukraińskiej influencerki z Fagatą. Liza wystąpiła na odcinku u Fagaty, co nie spodobało się Franiowi. Streamer niejednokrotnie przekonywał partnerkę zawodową, aby nie zadawała się z byłą dziewczyną Stuu.

Liza odpowiada Franiowi

Ukraińska influencerka odniosła się do relacji z Franiem na Twitterze. Według relacji Lizy, streamer urwał z nią kontakt z powodu problemów w komunikacji. Dziewczyna, jako przykład, podała, że Franio ignorował prośby o przetłumaczenie polskich słów na angielski. Na jej pytania miał odpowiadać: "nieważne".

Liza o Franiu
Liza o Franiu (Twitter)

Liza stwierdziła, że wielokrotnie zapraszała Frania na wspólny spacer, ale on nie był zainteresowany.

Liza o Franiu
Liza o Franiu (Twitter)

Na wpisy ukraińskiej influencerki odpowiedział Nitro. Napisał, że Liza zaczęła się zadawać z nieodpowiednimi twórcami w interenecie. Dziewczyna odparła, że problem z Franiem był taki, że jednocześnie chciał się z nią przyjaźnić i zabraniał jej nawiązywać znajomość z innymi. W tym przypadku: Fagatą i McKsięciem.

Liza o Franiu
Liza o Franiu (Twitter)

Liza wyjaśniła, że Franio czerpał więcej korzyści z ich relacji. Dlatego zaczęła współpracować z Fagatą. "Jestem mu wdzięczna za to, co zrobił dla mnie, ale myślę, że nie zasługuję by być traktowana jak pies. Chciałam, abyśmy się przyjaźnili, ale nie była to relacja na równym poziomie, dlatego zaczęłam szukać innych przyjaciół" - napisała Liza na Twitterze.

Liza o Franiu
Liza o Franiu (Twitter)

Mamy nadzieję, że pogorszenie stosunków między Lizą i Franiem nie przerodzi się w brazylijską telenowelę. Życzymy im, aby dogadali się i w spokoju działali w internecie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Komentarze (0)
arrow
Young Leosia kręci z Kacprem Błońskim? Internetowe swatki w akcji