Piotr Adamczyk, figurka z "Hawkeye"

Figurka Adamczyka z serialu MCU "Hawkeye" oficjalnie. Ktoś chętny?

Źródło zdjęć: © YouTube (FabTV)
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.02.2023 11:45

Piotr Adamczyk dostanie własną figurkę z MCU. Pamiętacie jeszcze jego rolę w serialu "Hawkeye"? No to teraz będziecie mogli wydać prawdziwe pieniądze na niego. Alternatywnie, do wyboru będzie także Kazi. O co chodzi?

Już dawno minęły czasy, gdy figurki były zarezerwowane jedynie jako zabawki dla dzieci. Od lat (dekad?) dorośli mogą wydawać swoje dorosłe - zarobione w prawdziwej pracy - pieniądze na najlepsze, najbardziej szczegółowe i najdroższe figurki. Ktoś się chce skusić na Piotra Adamczyka?

Spokojnie, nikt tutaj nie będzie pisał o figurce jego najsłynniejszej roli w Polsce, czyli Jana Pawła II, a o jego zabawce z MCU.

Piotr Adamczyk dostanie własną figurkę z MCU!

Jak doniósł fanpage Stare Konie, do sprzedaży ma trafić Piotr Adam… figurka "Tracksuit Mafia" z trzema różnymi twarzami do wyboru i kustomizacji.

W pudełku dostajemy twarz "Kaza", czy też Kazimierza Kazimierczaka, osobę w kominiarce oraz najbardziej ikoniczną rolę, czyli gangstera (?), w którego wcielił się Piotr Adamczyk.

Figurka Piotra Adamczyka z serialu MCU "Hawkeye"
Figurka Piotra Adamczyka z serialu MCU "Hawkeye" (Hasbro)

"Ta 6. calowa, kolekcjonerska figurka Marvel Legends jest szczegółowo odwzorowana, tak aby wyglądała, jak postacie Tracksuit Mafia z serialu Marvel Studios "Hawkeye" na Disney+, posiada najwyższej jakości detale, wiele punktów artykulacji i 7 inspirowanych serią akcesoriów, w tym alternatywne akcesoria do głowy i kaptura, które pomogą zbudować twoją załogę złoczyńców" - czytamy na oficjalnej stronie.

Figurka Piotra Adamczyka z serialu MCU "Hawkeye"
Figurka Piotra Adamczyka z serialu MCU "Hawkeye" (Hasbro)

Figurka zostanie wydana pod szyldem Marvel Legends przez Hasbro. Cena? 34,99 euro, najpewniej na "nasze" będą to okolice 160-170 złotych.

Figurka Piotra Adamczyka z serialu MCU "Hawkeye"
Figurka Piotra Adamczyka z serialu MCU "Hawkeye" (Hasbro)

Zabawka z Adamczykiem ma mieć swoją premierę już 29 maja 2023 roku. Nie wiemy jeszcze, gdzie w Polsce będzie ona dostępna.

Adamczyk jako "Tracksuit Bro" z "Hawkeye’a"

Jeżeli już zdążyliście zapomnieć, to jedną z najjaśniejszych ról drugoplanowych w "Hawkeye’u" był gangster-idiota (ale i człowiek o dobrym sercu), w którego wcielił się właśnie Piotr Adamczyk.

Aż miło powrócić do jego roli i przypomnieć sobie, jak bardzo rozjaśnił głupotą swojej postaci ten serial. Sami przypomnijcie sobie jego występy:

"WE KIDNAPPED YOU, ROZUMIESZ???" ~ Piotr Adamczyk 2021 Marvel Studios' Hawkeye

Piotr Adamczyk w Hawkeye UWAGA! śmieszna scena Adamczyk giba się do muzyki Epizod 5 Hawkeye Marvel

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0