Fani martwią się o Marcina Dubiela: "Koleś ma szczękę jak Steve z Minecrafta, co się stało?"

Fani martwią się o Marcina Dubiela: "Koleś ma szczękę jak Steve z Minecrafta, co się stało?"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,22.08.2022 09:00

Marcin Dubiel wywołał ostatnio falę niepokoju w związku ze swoim wyglądem. Według fanów jego szczęka miała stać się tak prostokątna, że zaczął przypominać postać z Minecrafta.

26 sierpnia odbędzie się Fame MMA 15, na którym dojdzie do rewanżu m.in. Kacper Błoński oraz Marcin Dubiel.

Podczas ich Face2Face, Błoński wręcz ośmieszał w niektórych momentach Dubiela. "Zmiótł go już werbalnie" - jak to określił jeden z internautów.

Fani zastanawiają się nad wyglądem szczęki Marcina Dubiela

W sieci rozpoczęła się dyskusja o wygląd chłopaka Natsu, Marcina Dubiela. Konwersacje rozpoczęła użytkowniczka Kaś z Twittera, która pokazała screeny z tiktoka z dwoma wizerunkami influencera: z Fame MMA 11 oraz z jego ostatniego Stories.

"Nie wiem, co się stało, ale moim zdaniem różnica w wyglądzie szczęki i szyi jest mocna" - napisała.

trwa ładowanie posta...

Według internautów, stało się tak przez sterydy/testosteron, który miał mu "uprostokątnić" szczękę. Co nie ma zbytnio sensu według teorii Sergiusza Górskiego, znanego szerzej jako NitroZyniak, który twierdził, że przemiana influencera to zasługa medycyny estetycznej:

"Kwas hialuronowy xd" - napisał Sergiusz.

trwa ładowanie posta...

Swoje dorzucił do pieca także jego przeciwnik, Kacper Błoński:

"E widać?" - zapytał w tweecie.

trwa ładowanie posta...

Fani... śmieją się z Dubiela

Reakcję fanów oraz internautów można byłoby podzielić na co najmniej dwa obozy... w idealnym świecie. Ale jesteśmy na naszej planecie, więc w sieci króluje tylko jeden typ reakcji. Internauci porównują obecny wygląd Marcina Dubiela do postaci z Minecrafta czy Robloxa:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Naśmiewanie się z wyglądu drugiej osoby jest słabe. Ale temat jest ważny z innego powodu. W przypadku Dubiela pojawiły się komentarze związane z tym, iż zmieniony wygląd twarzy to wynik przyjmowania dopingu.

Drama z dopingiem, czyli inny problem Dubiela

Dla przypomnienia: szeroko rozumiany doping nie jest zabroniony w federacji Fame MMA. Ile osób przyjmuje takie substancje wspomagające? Trudno to określić, ale na pewno to nie jest jednostkowy przypadek. Według "Krychy", gdyby pojawiły się testy, to "90 proc. zawodników by się nie biło".

I o ten doping jest także podejrzany Marcin Dubiel. Jego przeciwnik zaproponował mu wykonanie oficjalnego testu. Zainteresowany odmówił, zasłaniając się tym, że "nie będzie robić, to, co Błoński chce, aby robił".

trwa ładowanie posta...

Stąd też pojawiły się domysły fanów, że rzekomo Dubiel przyjmuje substancje dopingujące. Chociaż mówi się o tym, że Marcin ponownie przyjmuje doping od co najmniej dwóch lat. Bardziej prawdopodobna jest teoria Nitra, że jest to kwas hialuronowy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0