Kto zawalczy na Fame MMA 11? Plotki i potwierdzone nazwiska

Kto zawalczy na Fame MMA 11? Plotki i potwierdzone nazwiska

Źródło zdjęć: © Instagram @smolasty / Instagram @smolasty
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.05.2021 11:56

Emocje związane z jubileuszową, 10. galą Fame MMA już opadły. Potężni włodarze zaczęli budować hype pod kolejne wydarzenie, podczas którego będziemy świadkami wielu ciekawych freak fightów. Kogo możemy się spodziewać na Fame MMA 11?

Jeśli śledziliście relację Oliwiera z 10. gali Fame MMA, to zdajecie sobie sprawę, że jubileuszowa gala freak fightów wygenerowała mnóstwo emocji. Mistrzowskie pasy w swoich kategoriach wywalczyli Marta "Linkimaster" Linkiewicz oraz Adrian "Polak" Polański. Z kolei Kasjusz "Don Kasjo" Życiński – typowany u bukmacherów na czempiona – przegrał bokserskie starcie z Normanem "Stormin" Parke.

10. gala Fame MMA to już historia. Dzisiaj wszyscy fani i krytycy federacji zastanawiają się, kogo potężnym włodarzom udało się pozyskać na kolejną odsłonę Fame'a? Jacy influencerzy, celebryci i sportowcy zawalczą na Fame MMA 11? Jak na razie wiadomo o niewielu nazwiskach, ale możemy się spodziewać, że w kolejnych tygodniach poznamy więcej szczegółów.

Kto zawalczy na Fame MMA 11?

Na jubileuszowej edycji Fame MMA ogłoszono, że na Fame MMA 11 zawalczy raper Smolasty. Wokalista sam ogłosił, iż wystąpi na kolejnej edycji Fame'a. Smolasty grał bowiem mini-koncert pomiędzy pojedynkami – pod koniec swojego muzycznego występu raper wparował do oktagonu i zapowiedział, że następnym razem wejdzie do klatki jako zawodnik Fame MMA. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem.

trwa ładowanie posta...

Kto MOŻE zawalczyć na Fame MMA 11?

Na Fame MMA 11 może dojść do pojedynku między Karoliną "Way of Blonde" BrzyszczyńskąPatrycją Wieją. Pierwsza z pań zadebiutowała podczas Fame MMA 9, kiedy to wygrała starcie z Anną Andrzejewską. Nowa przeciwniczka "Way of Blonde", czyli Patrycja Wieja, jest uczestniczką pierwszej edycji programu "Projekt Lady". Federacja nie potwierdziła, że starcie tych kobiet odbędzie się na najbliższej gali.

trwa ładowanie posta...

Kolejnym przeciwnikiem triumfującego Adriana "Polaka" Polańskiego ma być Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Włodarze zapowiedzieli to starcie, kiedy Adrian odbierał mistrzowski pas po wygranej z Dawidem "Bocianem" Malczyńskim. Nie wiadomo jeszcze, czy walka Wiewióra z Polakiem odbędzie się podczas Fame MMA 11. Na tę informację trzeba poczekać do pierwszej konferencji prasowej.

Marcin Dubiel vs. Kacper Błoński. Jest to chyba najbardziej wyczekiwane, rewanżowe starcie w Fame MMA. Podczas jubileuszowej gali potwierdzono, że hitowy pojedynek się odbędzie i panowie skoczą sobie do gardeł w oktagonie, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy to się stanie. Być może na Fame MMA 11, a być może na 12. gali freak fightów...

trwa ładowanie posta...

Traktujecie Fame MMA z przymrużeniem oka? Jeśli tak, to sprawdźcie najlepsze memy powstałe po 10. gali freak fightów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0