popkultura
Oxford wybrał słowo roku. "Tryb goblina" może dotyczyć ciebie
Co z autem za 300 tys. z Fame MMA? OLX, Wardęga czy Boxdel?

Co z autem za 300 tys. z Fame MMA? OLX, Wardęga czy Boxdel?

Źródło zdjęć: © YouTube, instagram, kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.03.2022 08:00

Drama z Dodge’em Ramem za 300 tys. złotych nadal trwa. Tym razem nie chodzi o wygraną, a o nowego właściciela. Pasut nie może go sobie zostawić przez wymiary - i już zaczyna się robić mała kolejka po jego zakup.

Fame MMA 13 zakończyło się kilka dni temu. Najbardziej pechowa gala w historii Fame była sukcesem dla jednego zawodnika, Roberta "Sutonatora", "Króla Krindżu" Pasuta. Zwyciężył swoją walkę mimo mocnego przeciwnika w postaci Japczana. Odzyskał twarz (powiedzmy) i zdobył nową rzeszę fanów.

A co chyba najważniejsze, kompletnie niespodziewanie, zgarnął także specjalnie przerobionego Dodge’a od Buddy dla Fame MMA. Wartość takiego samochodu? Coś koło 300 tys. zł.

trwa ładowanie posta...

Dlaczego Robert "Sutonator" Pasut chce sprzedać Dodge’a?

W największym uproszczeniu: przez to, że Dodge to ogromny samochód, który jest kompletnie niepraktyczny - i nie mógłby z niego korzystać sensownie:

Ja nie mieszkam na wsi, nie mieszkam w małym miasteczku. Jak ktoś mieszka w Warszawie w dużym mieście, to sobie wyobraźcie, że macie auto, które nie wjeżdża do parkingów, nie da się w nim w centrum zaparkować i w centrach handlowych myślę też jest wesoło, nie? Kontra [miasto] macie to gdzieś tam wieś czy małe miasteczko i sobie tam popier*alacie, zaparkujecie u siebie na chacie.

I czy ja powinienem ten prezent, który jest pięknym prezentem, po prostu wziąć, to musiałbym się przeprowadzić, gdzieś chatę wynająć wiecie i tam go parkować.

Robert Pasut - Główny powód dlaczego Sprzedaje Dodge Ram'a

Co dalej z Dodge’em?

Sprawa jest prosta: Pasut od początku mówił, że nie będzie w stanie jeździć tym autem. Co dalej? W kuluarach pojawiły się plotki, że to Wardęga chciałby odkupić od Roberta samochód Fame. No i ta plotka trwa nadal.

Tylko że do gry o samochód wkroczył *p o t ę ż n y* włodarz Fame, który ostatnio m.in. pozwolił się wypowiedzieć osobie, która "poprosiła Queen of the Black o pokazanie piersi za gotówkę".

Boxdel na poniedziałkowych Aferkach wyjawił, że sam jest zainteresowany odkupieniem samochodu - jeżeli Wardęga zgłosi się z ofertą.

Dobra, ja powiem tak: Robert oficjalnie do ciebie, bardzo bym prosił, żeby ktoś mu to wysłał. Jeżeli przyjdzie do ciebie Wardęga z propozycją wykupu Rama, to zgłoś się do mnie i ja rzucę kontrofertę. Ja sobie jeszcze to autko troszeczkę dostosuję pode mnie.

Oho, Boxdel powraca do trybu "dymienie". Ciekawe, jak teraz się zakończy ta sprawa. Mamy jeszcze kilka informacji o tym, jak Boxdel zamierza traktować to auto.

Powiedz mi ten, jakbyś na przykład odkupił auto, to montujesz tam gaz czy nie? - zapytał Ulfik

Nie, no chyba nie. Nie wiem, czy by tym jeździł? Raczej [trzymałbym] to jako trofeum. Potraktowałbym ten samochód jako drogi zegarek - odpowiedział Boxdel.

BOXDEL CHCE ODKUPIĆ DODGE RAMA FAME OD PASUTA

Jak myślicie, Boxdel robi RAMa, którego przekazało Fame Pasutowi?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Troll" Netfliksa to chrystofobia? Odklejka katolickiego portalu