Emily Ratajkowski o heteroseksualnych

Emily Ratajkowski nie wierzy w istnienie osób heteroseksualnych. Czy jest bi?

Źródło zdjęć: © Emily Ratajkowski, Harper's Bazaar, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,03.11.2022 13:30

Emily Ratajkowski wystartowała z nowym podcastem "High Low with EmRata". W wywiadzie odnosi się do plotek dotyczących jej biseksualności i stwierdza, że nie ma czegoś takiego jak heteroseksualność.

Emily Ratajkowski to supermodelka, influencerka i autorka książki "My Body". W zeszłym miesiącu ruszyła z nowym projektem i zaczęła tworzyć podcast "High Low with EmRata". Teraz znalazła się na okładce listopadowego wydania "Harper's Bazaar".

W rozmowie Ratajkowski opowiada, jak powstał jej podcast i jakie tematy chciałaby w nim poruszać. Odniosła się również do plotek dotyczących jej tożsamości seksualnej. Czy Ratajkowski jest osobą biseksualną?

Zielona kanapa, czyli czy Emily Ratajkowski jest bi?

W październiku na TikToku pojawił się trend zielonej kanapy. Dotyczył tego, że osoby biseksualne mają pewne preferencje jeśli chodzi o meble i często – jeśli wierzyć tym trendom - w ich mieszkaniach znajdują się aksamitne, zielone kanapy.

W trendzie udział wzięła m.in. Shay Mitchell, aktorka znana ze "Słodkich kłamstewek". Nagrał filmik na TikToka, w którym pokazuje swoją zieloną kanapę. Chwilę później taki sam film nagrała Ratajkowski.

- Jeśli identyfikujesz się jako osoba biseksualna, [rozumiem, że] masz zieloną, aksamitną kanapę? – słyszymy jak Mitchell pyta na filmiku.

trwa ładowanie posta...

Wtedy wiele osób napisało, że to coming out Emily i modelka przyznaje za pomocą zielonej kanapy, że jest osobą biseksualną. To oczywiście spora nadinterpretacja i dopóki sama Ratajkowski nie powie wprost, że należy do społeczności LGBTQ+, nie możemy mówić o niej w taki sposób.

Emily Ratajkowski nie wierzy w heteroseksualność

Tę sprawę poruszono jednak w wywiadzie dla "Harper's Bazaar". Ratajkowski nie potwierdziła i nie zaprzeczyła, że jest osobą biseksualną, ale za to stwierdziła, że ludzie heteroseksualni nie istnieją. Według niej, orientacja seksualna jest płynna.

- Myślę, że seksualność jest płynna. Nie wierzę, że istnieją ludzie heteroseksualni. Moja przyjaciółka przyszła mnie odwiedzić i powiedziała: "Dziewczyno, widziałaś ten trend z zieloną kanapą?". Śmiała się ze mnie, bo moja zielona kanapa jest ogromna. Chcę móc bawić się tym, jak prezentuje się światu, bez poczucia, że jestem dobrą lub złą feministką. Jeśli nie chcesz, abym była częścią twojej grupy, to nie chcę do niej należeć. Nie szkodzi! - powiedziała w rozmowie z "Harper's Bazaar" Emily.

trwa ładowanie posta...

O czym będzie nowy podcast Ratajowski?

Jeśli zastanawiacie, o czym będzie nowy podcast Ratajkowski, to modelka w wywiadzie tłumaczy, na jakich obszarach planuje się skupić. Chce rozmawiać o seksie, feminizmie czy byciu millenialsem. Zamierza również zapraszać gości.

- Będę mówić o seksie, byciu millenialsem i innych takich, miejmy nadzieję, zachowując przy tym elokwencję i charyzmę Terry Gross – tłumaczy w rozmowie z magazynem Ratajkowski.

Do tej pory Emily wypuściła trzy odcinki podcastu. W jednym zastanawia się, czy można uprawiać seks na pierwszej randce, więc jeśli taka tematyka was interesuje, to podcast "High Low with EmRata" będzie dla was. Pełen wywiad z Emily znajdziecie na "Harper's Bazaar".

trwa ładowanie posta...

Źródło: Harper's Bazaar

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1