Ekipa Friza została okradziona

Ekipa Friza została okradziona. Nie zgadniesz, co straciła

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / YouTube - Biznes Misja, YouTube - Friz
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.03.2023 11:30

Trudno sobie wyobrazić, kto odważyłby się okraść jedną z najpopularniejszych grup influencerów w Polsce. Sprawa dotyczy produktu, o który swego czasu ludzie niemal bili się w sklepach. Szczegóły historii ujawnił prezes spółki Ekipa Holding Łukasz Wojtyca, znany jako Wujek Łuki.

Ekipa to grupa influencerów założona przez Karola Wiśniewskiego, znanego jako Friz. Projekt ma za sobą większe i mniejsze dramy. Wystarczy przypomnieć o aferze ze słabej jakości ekskluzywnym wydaniem albumu muzycznego, wysadzeniem w powietrze samochodu czy sprawie logo sowy Wersow.

Logo Ekipy znajdziemy na rożnych produktach. Grupa zasłynęła współpracą z polskim producentem lodów Koral. Mrożony przysmak Ekipy po raz pierwszy trafił na rynek w 2021 r. i wywołał absolutne szaleństwo. Lody wyprzedawały się na krótko po tym, gdy pojawiły się w sklepach. Niektórzy użytkownicy portali ogłoszeniowych wystawiali nawet oferty sprzedaży papierków po tych lodach.

LODY EKIPY🍦!! SZUKAŁEM ICH PO CAŁYM MIEŚCIE! 😢

Ekipa Friza została okradziona

Ekipa przy okazji premiery lodów nie uniknęła kryzysu. O szczegółach sprawy opowiedział prezes spółki Ekipa Holding Łukasz Wojtyca, znany jako Wujek Łuki. Biznesmen był gościem kanału Biznes Misja na YouTubie.

Wojtyca ujawnił w wywiadzie, że pewna osoba wykradła lody Ekipy z linii produkcyjnej: - Pan, który kochał swoją rodzinę, wiedząc, że jesteśmy bożyszczami dla dzieci, dostarczył dzieciakom te lody. Oni zjedli je jako pierwsi. Nawet my jeszcze ich wtedy nie mieliśmy - powiedział Wujek Łuki.

Wujek Łuki: Kradzież lodów to była afera

Na nieszczęście dla Ekipy sprawa nie zakończyła się na kradzieży produktu. Złodziej nie przewidział, że dzieci będą chciały pochwalić się unikalną zdobyczą w internecie.

- Jedno z tych dzieciaków wrzuciło film na TikToka z papierkiem od loda. Jaka to była afera (...). Nagle ktoś wiedział wcześniej. My nikomu nie komunikowaliśmy, a ktoś wiedział wcześniej - powiedział Wujek Łuki.

Osoba, która wykradła lody, podobno nadal jest zatrudniona w firmie. Jest to rzekomo ktoś zasłużony dla marki, kto pracuje od kilkudziesięciu lat. Złodziej podobno poniósł konsekwencje, ale szczegóły pozostały tajemnicą Korala.

KTOŚ WYKRADŁ LODY EKIPA Z PRODUKCJI w firmie KORAL. Akcje EKIPY mocno w górę ? Łukasz Wojtyca - CEO

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Szyszka,zgłoś
Przecież każdy wie że ekipa grożą już dawno nie istnieje i wprowadzacie ludzi w błąd po co?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się