Fausti z Genzie szuka asystentki

Fausti z Genzie szuka asystentki. Wymagania jak z Januszexu?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.04.2023 13:45

22-letnia Faustyna Fugińska, znana w internecie jako Fausti, potrzebuje pomocy w codziennych obowiązkach. Influencerka wystawiła kontrowersyjne ogłoszenie o pracę. Internauci nie zostawili suchej nitki na internetowej gwieździe.

Fausti przebojowo wdarła się do grona najpopularniejszych polskich influencerów. Wszystko dzięki wygranej w internetowym show "Twoje 5 Minut", które zorganizował Karol Wiśniewski "Friz". Młoda twórczyni dołączyła do projektu Genzie, czym zapewniła sobie dużą rozpoznawalność i kontrakty reklamowe ze znanymi markami.

Jeśli sądzicie, że wschodząca gwiazda internetu potrafi ogarnąć wszystkie obowiązki w pojedynkę, to grubo się mylicie. Fausti postanowiła podzielić się z kimś codziennymi zajęciami. Influencerka opublikowała ogłoszenie o pracę za pośrednictwem Instagrama. Obserwuje ją tam ponad 630 tys. osób.

Fausti z Genzie szuka asystentki

Członkini Genzie poszukuje asystentki. Kandydatkom do pracy stawia szereg wymagań. Osoba zainteresowana ofertą musi:

 • Mieszkać w Krakowie
 • Posiadać status studenta
 • Mieć mniej niż 26 lat
 • Posiadać prawo jazdy i samochód
 • Być dyspozycyjna cztery dni w tygodniu i czasami podczas eventów
Fausti poszukuje asystentki
Fausti poszukuje asystentki (Fausti , Instagram)

Internauci krytykują ogłoszenie influencerki

Oferta influencerki spotkała się z dużą krytyką w mediach społecznościowych. Internauci zwrócili uwagę, że Fausti nie podała, jaki rodzaj umowy proponuje asystentce. W ogłoszeniu brakuje widełek płacowych lub stawki za godzinę pracy. Oferta wyklucza osoby, które nie są studentami - prawdopodobnie dlatego, aby uniknąć płacenia wyższych podatków.

Influencerka szuka osoby ze statusem studenta, a jednocześnie gotowej do tego, by poświęcić pracy cztery dni w tygodniu i prawdopodobnie niektóre weekendy. Są to warunki, które dla wielu osób będą nie do pogodzenia. Ponadto Fausti nie wyjaśnia, dlaczego asystentka będzie potrzebowała własnego samochodu.

"To jest jak ogłoszenie z Januszexu, ale nikt się nie dowali, ponieważ ogłasza to w miarę lubiany influencer", "Może jeszcze frytki do tego?", "To jest straszne, jak influ nie mają świadomości, w jakich realiach żyją ludzie o normalnych ambicjach, a nie pokroju sprzedawanie swojego życia prywatnego do internetu" - piszą internauci w odpowiedzi na ogłoszenie Fausti.

trwa ładowanie posta...

Poprosiliśmy Fausti o komentarz do sprawy w wiadomości prywatnej na Instagramie.

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 1077
 • emoji ogień - liczba głosów: 88
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 41
 • emoji smutek - liczba głosów: 46
 • emoji złość - liczba głosów: 406
 • emoji kupka - liczba głosów: 466
Faustyna Fugińska,zgłoś
To dobrze że szuka nic w tym złego
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Honestly,zgłoś
Ja tutaj nie widzę żadnego problemu. Co to znaczy że "dla niektórych osób to nie do pogodzenia" xD jak nie masz czasu na pracę 4 dno w tygodniu to... nie odpowiadaj na ogłoszenie? Dramatycznie żenujący jest poziom tych artykułów :/
Odpowiedz
14Zgadzam się10Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 4