"Spider-Man: Across the Spider-Verse" zwiastun

Dziesiątki Spider-Manów w trailerze "Spider-Man: Across the Spider-Verse"

Źródło zdjęć: © Kolaż: vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.12.2022 10:20

"Spider-Man: Across the Spider-Verse" nadchodzi wielkimi krokami. Pierwsza z dwóch części filmu wyjdzie już w 2023 roku. Wreszcie dostaliśmy więcej informacji na temat nadchodzącego sequela do animowanego "Spider-Mana" z Milesem Moralesem.

Ach, wreszcie jeden z najlepszych filmów animowanych o Spider-Manie, czyli "Spider-Man: Into the Spider-Verse", dostanie swój sequel. A raczej sequel rozłożony na dwie części, które pojawią się w 2023 i 2024 roku. Co dostaniemy w pierwszej części przygód Milesa Moralesa oraz (co ucieszy fanów) Gwen Stacy?

"Spider-Man: Across the Spider-Verse" z większą rolą Gwen Stacy

Pojawił się oficjalny opis pierwszego "Across the Spider-Verse" w magazynie "Total Film". Wszystko zapowiada się to piekielnie ciekawie.

Dowiedzieliśmy się, że Gwen Stacy dostanie większą rolę. Według Kempa Powersa, jednego z trzech reżyserów, opowieść ma eksponować "wyjątkowy dylemat bycia Gwen Stacy. Jest ona mścicielką postrzeganą jako odpowiedzialna za śmierć Petera Parkera z jej świata, a policjant - odpowiedzialny za wytropienie jej - jest jej ojcem".

Miles będzie walczyć z innymi Ludźmi-Pająkami:

"Po ponownym spotkaniu z Gwen Stacy (...) przyjazny Spider-Man z okolicy [Miles Morales] jest katapultowany przez multiwersum, gdzie spotyka zespół Ludzi-Pająków, odpowiedzialny za ochronę jego istnienia. Ale kiedy bohaterowie spierają się, jak poradzić sobie z nowym zagrożeniem, Miles staje przeciwko innym Pająkom i musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem, by ocalić ludzi, których kocha najbardziej" - czytamy w opisie.

I oto opis "tego złego", czyli Spota. Oto jak reżyser pisze o jego postaci:

"The Spot jest interesującym złoczyńcą, ponieważ wydaje się jedynie żartem, ale kiedy naprawdę przyjrzysz się jego mocom, jest w nim niesamowity potencjał. Jego zdolność do otwierania portali przez wymiary ustawia go idealnie w Spider-Verse. Jest złoczyńcą dwóch następnych filmów... i powiedzmy, że Spot i Miles są połączeni w zaskakujący sposób" - czytamy opis Powersa w "Total Film".

Zwiastun "Spider-Man: Across the Spider-Verse"!

Opis to jedno, ale warto obejrzeć wreszcie animowanego Spider-Mana w akcji. Niby pierwszy trailer coś już nam pokazał, ale… rozmowa z Gwen Stacy to nie to, co podsyca oczekiwania fanów. Chociaż był to miły wstępniak.

Ale spokojnie, spokojnie, oto drugi zwiastun "Spider-Man: Across the Spider-Verse":

Spider-Man: Across the Spider-Verse | Official Trailer

Co dowiedzieliśmy się z trailera "Spider-Man: Across the Spider-Verse"?

Niewiele. Ale to bardzo dobrze! Sam opis, który dostarczył nam reżyser, wystarcza, aby zarysować fabułę. Chociaż z ważnych rzeczy:

Spider-Man z gry Insomniac Games (z PS4 i PS5) pojawi się w AtSV!

trwa ładowanie posta...

A$AP Rocky może pojawić się na ścieżce dźwiękowej:

trwa ładowanie posta...

Spider-Man Unlimited także pojawi się w filmie:

trwa ładowanie posta...

Oto Spider-Woman:

trwa ładowanie posta...

I jeżeli ktoś zacznie krzyczeć, że to kolejna zmiana rasy pod publiczkę: tak, oryginalnie Spider-Woman była czarnoskóra:

trwa ładowanie posta...

Pamiętacie "tego Spider-Mana ze scenki po napisach" z jedynki? Oto Miguel O’Hara, czyli Spider-Man 2099 w pełnej okazałości:

trwa ładowanie posta...

Spider-Man z gry z PS1?

trwa ładowanie posta...

Spider-Man z Mangaverse:

trwa ładowanie posta...

To zapowiada się świetnie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0