popkultura
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie
Web-Weaver. Gejowski Spider-Man

Marvel pokazał nowego Spider-Mana. Homofobom się nie spodoba

Źródło zdjęć: © Vibez / Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.07.2022 11:30

Poznajcie Web-Weavera. To pierwsza gejowska wersja Spider-Mana. Marvel udostępnił grafiki koncepcyjne postaci, która już niedługo zadebiutuje na kartach komiksu.

bGxUUYhv

Żółta maska. Podkreślone rzęsy. Kostium utrzymany w kolorach czarnym, białym i żółtym. Na plecach stylowa grafika przedstawiająca wielkiego pająka. Tak wygląda pierwszy gejowski Spider-Man, którego Marvel przedstawi we wrześniowym wydaniu zeszytu Edge of Spider-Verse #5. W naszej ocenie Web-Waver prezentuje się rewelacyjnie. Co na temat bohatera mówią jego twórcy?

- Tworząc Web-Weavera zdałem sobie sprawę, że nie może - i nie powinien - reprezentować WSZYSTKICH gejów. Żadna postać nie może - napisał scenarzysta Steve Foxe, który podzielił się na Twitterze grafikami koncepcyjnymi pierwszego gejowskiego Spider-Mana.

trwa ładowanie posta...

Web-Weaver. Gejowski Spider-Man o kobiecym sposobie bycia

Rysownik Kris Anka tłumaczy, że inspiracją dla powstania Web-Wavera były projekty McQueena i Muglera, jednych z najsłynniejszych projektantów mody. Słynny bohater w swoim nowym wcieleniu będzie homoseksualnym mężczyzną identyfikującym się z kobiecym sposobem bycia.

bGxUUYhx

- Jego nieustraszona kobieca tożsamość ma kluczowe znaczenie dla tego, kim jest, ale to nie jest clue tej HISTORII, którą będziesz mógł poznać już we wrześniu! - podkreślił Steve Foxe.

trwa ładowanie posta...

Tyranozaur o pajęczych talentach

Edge of Spider-Verse to cykl zeszytów, który prezentuje różne wcielenia Pajęczaka - Spider-Ham, Spider-Man Noir, Spider-Mobile i wielu innych. W tym świecie, w którym żyje wiele odsłon Spider-Mana, znajdziemy nawet tyranozaura z pajęczymi umiejętnościami o nazwie Spider-Rex. Brzmi jak coś, co chcielibyśmy kiedyś obejrzeć w kinie

bGxUUYhz

Źródło: rozrywka.wprost.pl/naekranie.pl/cbr.com

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
2115,zgłoś
Stan Lee dostaje koszmarów w grobie...
Odpowiedz
2
like
0
dislike
2137,zgłoś
Ale głupi pomysł
Odpowiedz
4
like
1
dislike
Jaay,zgłoś
Stan Lee robi salta w grobie jak widzi sposób w który ideologia LGBT niszczy Marvela…
Odpowiedz
15
like
6
dislike
Komentarze (3)
arrow
Wardęga nie pojawi się na Fame MMA 17. Mówi o dużych zmianach w federacji