"Ant Man i Osa: Kwantomania": wyciek potwierdził dwie sceny po napisach?

"Ant Man i Osa: Kwantomania": wyciek potwierdził dwie sceny po napisach?

Źródło zdjęć: © Canva, Kolaż: Vibez, Materiały prasowe, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.02.2023 18:45

Czy wyciek potwierdził sceny po napisach w "Ant Man i Osa: Kwantomania"? Wszystko na to wygląda. Także wszyscy obawiający się spoilerów powinni odwrócić wzrok na chwilę. Ci odważni mogą sprawdzić, co takiego Marvel przygotował. Spoilery oczywiście.

Uwaga na spoilery w tym tekście. Mogą wam popsuć seans nadchodzącego filmu z MCU.

"Ant Man i Osa: Kwantomania", trzecia część przygód Scotta Langa oraz Hope van Dyne, trafi do naszych kin już zaraz, bo 17 lutego. W sumie - tak na marginesie - hype na tę produkcję nie jest największy. Dlaczego? Jedni twierdzą, że są już zmęczeni MCU. Inni z kolei mają dosyć podobnie wyglądających filmów tworzonych w 95 proc. z CGI.

Mniejsza, bo oto do sieci trafił oficjalny zwiastun trzeciej części "Strażników Galaktyki", który zdaje się, że potwierdził wyciek… "Ant Mana". Jak?

Trailer "Strażników Galaktyki: Volume 3" potwierdza wyciek fabuły "Ant Man i Osa: Kwantomania"?

To już wyższy poziom skomplikowania, dlatego wyjaśnię wam to powoli. Podczas trwania Super Bowl, standardowo do sieci zaczęły trafiać hurtowo zwiastuny nowych produkcji. Jedną z nich jest kolejna prezentacja "Strażników Galaktyki: Volume 3". Swoją drogą, jest to świetny trailer, sami go zobaczcie:

Marvel Studios’ Guardians of the Galaxy Vol. 3 | New Trailer

Tylko, co to oznacza dla nadchodzącego "Ant Man i Osa: Kwantomania"? Sporo.

Wyciek "Ant Man i Osa: Kwantomania" potwierdzony?

Do sieci nierzadko trafiają przecieki najróżniejszych rzeczy. Muzyka, gry, seriale oraz filmy, wszystko to wycieka w jakiejś formie co chwilę. Materiały z MCU na przestrzeni lat ciekły bardziej niż Titanic, ponieważ nie raz i nie dwa poznawaliśmy najważniejsze fragmenty fabuły na długo przed oficjalną premierą w kinie czy na Disney+.

I teraz, na około 12 dni przed premierą filmu z Ant Manem, na Reddita poświęconego spoilerom z MCU, trafił pewien wpis. Co zawierał? Najważniejsze informacje związane z "Ant Man i Osa: Kwantomania", kilka pierdół - oraz opis całego trailera "Strażników", który trafił do sieci. Tak, tego, którego mogliście zobaczyć wyżej.

Tak, niektórzy mogli poznać zawartość zwiastuna na długo przed jego oficjalną premierą. Co z tego wynika dla "Ant Mana"? Wszystko i nic. Spora część rzekomego wycieku z Reddita została potwierdzona - sami możemy porównać opis do tego, co wisi w sieci. Czy reszta także może być prawdziwa? Jest na to szansa.

I teraz uwaga, ogromne spoilery.

"Ant Man i Osa: Kwantomania", sceny po napisach?

Jedną z najważniejszych (dla niektórych) rzeczy w MCU są sceny po napisach końcowych. Te historycznie zapowiadały najczęściej "coś dużego", budowanie uniwersum czy hype’owanie następnych produkcji. I nie inaczej ma być w przypadku nowego "Ant Mana". Oto, co ma się pojawić pod koniec trwania filmu, według wycieku z m.in prawidłowym opisem trailera "Strażników Galaktyki: Volume 3":

Pierwsza scena po napisach: Rada Kangów zbiera się, dyskutując o tym, jak zginął Kang, którego wygnali. Rada jest prowadzona przez Immortusa i obejmuje Rama-Tut, a być może wersja Scarlet Centurion (jednak nie jest czerwony). Nie są zadowoleni, że ich wygnany wariant został zabity przez "innych" i ślubują powstrzymać "ich", tj. naszych bohaterów, którzy zaczęli mieszać się w multiwersum, ponieważ Kangowie mogą chcieć zabić wszystko, co zbudowali. Wzywają wszystkich innych Kangów do wsparcia w przygotowaniach do nikczemnego planu. Scena kończy się w koloseum pełnym wariantów Kangów (w tym jeden jako Skrull).

trwa ładowanie posta...

Okej, to już sporo nam mówi - i buduje pod m.in. film "Secret Wars". Jest coś więcej!

Druga scena po napisach: widzimy scenę, a następnie Victora Timely, kolejny wariant Kanga, który przeprowadza prezentację dla publiczności. Ma swoje klasyczne wąsy, a scena wygląda jak z lat 30. lub 40. W tłumie, obserwując Victora na scenie, jest Loki wyglądający na przerażonego i Mobius wyglądający na zdezorientowanego.

Tak wyglądali Rama-Tut oraz Victor Timely w komiksach:

trwa ładowanie posta...

Reasumując: film może i zapowiada się "meh", ale za to scenki po napisach końcowych mogą być świetne.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0