Dwie pizze za dwa złote? Ukryta promocja w znanej pizzerii

Dwie pizze za dwa złote? Ukryta promocja w znanej pizzerii

Źródło zdjęć: © vibez / canva
Weronika Plucińska,
25.05.2023 15:45

Wiele osób lubi jeść pizzę. W ciągu ostatnich lat w Polsce otworzyła się znaczna liczba sieciowych restauracji z włoską kuchnią. Od 23 maja 2023 r. jedna z nich wprowadziła promocję, o której nie wiedzą wszyscy. Za dwie pizze zapłacimy tylko dwa zł. Jaki jest haczyk?

Od 23 maja 2023 r. w sieci restauracji Pizza Hut działa promocja "dwie małe pizze za dwa złote". Jak podaje regulamin pizzerii, nie trzeba mieć założonej aplikacji, aby skorzystać z oferty.

Jeśli pracownicy powiedzą, że nie mają promocji w systemie można powołać się na wcześniej wspomniany regulamin. Warto jednak pamiętać, że jeśli weźmiemy pizzę na wynos to za dodatkowe opakowanie zostanie doliczone dodatkowe dwa złote.

Dwie małe pizze tylko za dwa złote

Najnowsza promocja w Pizza Hut nie jest skomplikowana. Wystarczy kupić jedną dużą pizzę, a dwie dowolne małe pizze dostanie się po złotówce za każdą. Warto wiedzieć, że pizza na grubym cieście ma mniejszą średnicę niż ta na cienkim.

Kiedy jesteśmy ze znajomymi, można rozdzielić to na dwa rachunki. Na paragonach macie po trzy pizze na jedną osobę, ale na stole jest to już sześć pizz, z czego cztery z nich są za cztery złote.

Promocja w Pizzy Hut. Dwie małe pizze za dwa złote
Promocja w Pizzy Hut. Dwie małe pizze za dwa złote (pizza hut , pizza hut)

Zamierzacie skorzystać z promocji Pizza Hut?

źródło: boop.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0