Bonifikarta McDonalds

Bonifikarta McDonalds: WSZYSTKO, co musisz wiedzieć o metodzie na tanie jedzenie

Źródło zdjęć: © Oliwier Nytko / Materiały właśne red. Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.03.2021 12:55

Mieliście kiedyś coś takiego jak Bonifikarta McDonalds? Jest to najlepszy i najbardziej ekskluzywny klub w tej sieci fast-foodów. Dzięki jednej małej rzeczy jesteście w stanie kupić o wiele taniej popularne kanapki!

Jeżeli coś Wam świta, że widzieliście wcześniej tekst o tym, jak można zaoszczędzić w Maku - to ta, dobrze pamiętacie! Dla osób, które chcą znaleźć więcej metod na wydanie mniej $$$ na jedzenie w McDonalds, zalecamy pośpieszną lekturę tego tekstu 🍔

Dzisiaj jednak zajmiemy się tylko i wyłącznie jedną rzeczą, czyli kilka słów o Bonifikarcie McDonalds. Sprawdzimy regulamin wydawania i kupowania owych kart, co można obecnie zamówić z nową kartą, oraz dowiemy się, jak można legalnie zdobyć kartę zniżkową.

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy: jak wygląda Bonifikarta McDonalds?

Jest to nic innego jak mała tekturowa karta wielkości karty kredytowej. Więc idealnie zmieści się ona do każdego portfela. Ostatnio na froncie jest ona biała ze złotymi napisami. W okresie wiosennym Bonifikarty mają wytłoczony złoty deser McFlurry. Z tyłu można odnaleźć wszystkie promocje, które przysługują nam z Bonifikartą.

Obecna Bonifikarta McDonalds jest ważna w okresie od 1 marca do 31 maja. Zawsze tak jest, ponieważ owe karty są wydawane na okres 3 miesięcy. 

Bonifikarta McDonalds
Bonifikarta McDonalds (Oliwier Nytko , Materiały własne red. Vibez)

Jakie promocje obecnie są dostępne?

Obniżki mogą nieznacznie się różnić od siebie na przestrzeni wersji kart. Przyjęło się jednak, że dostępne są 4 kategorie cenowe. W nich możemy odnaleźć najróżniejsze produkty ze stałego menu McDonalds. Są one przecenione od kilku do kilkunastu procent. Oto jak wygląda menu promocyjne na wiosnę:

 • 4 zł: McMuffin® Jajko i Bekon*, McMuffin Twarożek i Rzodkiewka*, średnie frytki, McFlurry® Lion® albo Kit Kat®**, duży shake 400 ml (do wyboru o smaku: czekoladowym, waniliowym, truskawkowym).
 • 6 zł: kawa czarna 270 ml, kawa z mlekiem 270 ml, Flat White 300 ml, Cappuccino 300 ml, Café Latte 300 ml.
 • 7 zł: Big Mac, McChicken**, McRoyal, WieśMac, Kurczak McNuggets 6 szt., McWrap Klasyczny.
 • 13 zł: McZestaw Big Mac®, McZestaw McChicken®**, McZestaw McRoyal®, McZestaw WieśMac®, McZestaw McWrap® Klasyczny, McZestaw Kurczak McNuggets® 6 szt.

Przyjmując że średnio za zestaw trzeba zapłacić 20 złotych, z Bonifikartą McDonalds oszczędzamy 7 złotych. Nie ma odgórnego limitu zamówień. Możecie zrobić ogromne zamówienie, a i tak wszystko będzie legit. 

Mała dygresja: tak, oszczędzamy nawet 35% na zamówieniu. Tylko trzeba zauważyć, iż OkazYEAH pozwalają często zbliżyć się do tego poziomu bez żadnego zdobywania karty promocyjnej. 

Regulamin Bonifikarty McDonalds: czy mogę od kogoś odkupić kartę?

Regulamin karty jest dostępny na oficjalnej stronie McDonalds i każdy może go sprawdzić. Czy w regulaminie pisze coś o odsprzedaży? Tak:

Bonifikarta jest kartą zniżkową stanowiącą własność McDonald’s Polska Sp. z o.o. i nie może być ani przedmiotem sprzedaży, ani przedmiotem darowizny przy okazji sprzedaży innych rzeczy.

- Regulamin McDonalds

Czyli… kupowanie owych kart na popularnym portalu aukcyjnym nie jest legalne. Ani sposoby dołączania za darmo owej karty do koperty. Ot, regulamin. Jednak w tekście nie ma żadnego zapisu, który jednoznacznie stwierdzałby, iż nie możemy korzystać z Bonifikarty McDonalds w Drive-Thru. 

Jaki jest jedyny sposób na zdobycie karty zniżkowej?

Najprościej jest zacytować znowu regulamin:

Bonifikartę otrzymują pierwsze trzy osoby, które w restauracji McDonald’s w dniu rozpoczęcia promocji, kupią dowolny McZestaw – nie dotyczy zamówień zrealizowanych w ramach usługi McDelivery. Niezależnie od liczby dokonanych transakcji, jedna osoba otrzymuje tylko jedną bonifikartę Promocja rozpoczyna się [...] w momencie rozpoczęcia sprzedaży oferty śniadaniowej w restauracji. Jeśli w restauracji nie obowiązuje oferta śniadaniowa, Promocja rozpoczyna się [...] w momencie otwarcia restauracji

- Regulamin McDonalds

Czyli:

 1. Idziemy do dowolnego Maka w pierwszym dniu czerwca, września, grudnia lub marca o północy (lub podczas otwarcia np. galerii z Makiem).
 2. Kupujemy jako jedna pierwszych trzech osób jeden McZestaw.
 3. Cieszymy się Bonifikartą!

Warto?

Pewnie! Jeżeli tylko mamy szansę na dorwanie takiej karty, to jest to najlepsza opcja na zakup np. taniej kawy lub śniadania za 4 złote. Jeżeli mielibyśmy wydawać z 50 złotych na Bonifikartę (co jest niezgodne z regulaminem!), to… meh, trzeba byłoby zastanowić się nad tym. Obniżki są niezłe, ale nie gigantyczne. 

Jak często jecie w Maku?

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 341
 • emoji ogień - liczba głosów: 112
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 57
 • emoji smutek - liczba głosów: 542
 • emoji złość - liczba głosów: 96
 • emoji kupka - liczba głosów: 86