Multi pokłócił się z fanem

Drama z Young Multim. Jego dziewczyna odpisuje hejterom?

Źródło zdjęć: © Instagram: youngmulti / Instagram: youngmulti
Weronika Paliczka,
25.01.2024 13:00

Young Multi stanął w ogniu krytyki po tym, jak pokłócił się z fanem na X. Wiele osób zarzuca partnerce youtubera odpisywanie w jego imieniu.

Blask sławy nie zawsze działa na korzyść w nim stojących. Wiedzą o tym influencerzy, którzy stale są oceniani przez zwolenników i krytykowani przez przeciwników. Powody są różne, od bardzo poważnych, do zupełnie błahych, takich jak subiektywnie brzydka koszulka. Jedną z osób, która regularnie mierzy się z hejtem, jest Young Multi. Oczy wielu internautów po raz kolejny skierowane są w stronę youtubera.

Dziewczyna Young Multiego odpisuje za niego?

Wszystko zaczęło się na X, gdzie Young Multi wielokrotnie był zaczepiany przez użytkownika Marek Romper Extreme. Mężczyzna stwierdził, że twórczość youtubera jest słabsza, niż Sylwestra Wardęgi. Marek Romper Extreme napisał: "Wardęga robił takie rzeczy kilka lat temu, jak chodzenie do lasu i udawanie mrocznego. 40-latek jest bardziej do przodu od ciebie".

Wpis nie spodobał się Young Multiemu, który odpisał: "Ty synku komentujesz od miesiąca każdy mój post i ruch, mimo że mnie nie obserwujesz. Przyznaj się już, że jesteś fanem i będzie łatwiej to przełknąć". Marek Romper Extreme odpisał "ratio", co w slangu internetowym wykorzystywane jest do wyrażenia braku zgody z oryginalnym postem. Użytkownicy piszący "ratio" chcą uzyskać większy zasięg niż post, który komentują.

trwa ładowanie posta...

Multiemu nie spodobało się "ratio", więc dalej wykłócał się z niedoszłym fanem. Youtuber napisał: "ratio dopiero rano jak koledzy wstaną, żeby mogli pomóc repostować i polajkować". W drugim wpisie influencer dodał: "O Jezu to był żart, a ten chłopczyk na serio podał dalej ratio na swój profil, żeby followersi pomogli".

Fani Young Multiego węszą spisek

Fani youtubera zauważyli, że odpowiedzi na wpis Marka Rompera Extreme odbiegają od tych, które zwykle pisze Young Multi. W związku z tym powstała teoria, według której za dramą na X stoi partnerka youtubera, Zuza. Kobieta miała dość pomówień, przedstawiła więc zrzut ekranu, na którym Multi przyznaje się do odpowiadania Romperowi Extreme.

Internauci uważają, że partnerka youtubera jest toksyczna i stara się kontrolować jego poczynania w internecie. Jedna z komentujących napisała: "Bo jest toksyczna. Koleżanka nie mogła pograć z nim w minecrafta, bo miała problem. Jak napisałem raz w życiu jej komentarz z tym argumentem, to od razu zablokowała. Takie buty".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0