muzyka
Edyta Górniak gwiazdą Zlotu Wolnych Ludzi. Festiwal, na którym mózg wypada z głowy
Drake w mundurze polskiego żołnierza

Drake włożył... mundur polskiego żołnierza. "Będzie bronić granicy?"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.12.2021 14:43

Nie przecierajcie oczu ze zdziwienia. Tak, dobrze czytacie. Jeden z najpopularniejszych raperów na świecie wyszedł na scenę w mundurze Wojska Polskiego. Wszyscy głowią się nad tym, co oznaczał ten gest?

bFOsJzYP

Trudno powiedzieć, czy Polska jest rozpoznawalnym krajem dla zagranicznych raperów, czy w ogóle nieznanym (raczej ta druga opcja). W październiku łudziliśmy się, że prestiż naszego kraju wzrósł do tak wysokiego poziomu, że odwiedził nas Kanye West. Niestety, okazało się, że był to prank pewnego influencera, który założył na twarz czarną maskę i paradował po Warszawie, udając legendarnego Ye.

Za sprawą innego zagranicznego rapera nasze niedopieszczone, troszkę zakompleksione biało-czerwone serca zabiły mocniej. W Toronto w Kanadzie odbył się koncert Giveona. W pewnym momencie widowiska na scenę wszedł Drake. Była to ogromna niespodzianka nie tylko dla publiczności, ale i dla samego Giveona, który nie spodziewał się, że raper pojawi się u jego boku.

Drake w mundurze Wojska Polskiego

Gościnny udział Drake'a na koncercie Giveona wywołał nad Wisłą sensację. Polscy fani rapera zauważyli bowiem, że artysta wyszedł na scenę w... mundurze polskiego żołnierza. W rozmowie z portalem o2.pl były wojskowy potwierdził, że: "Niewątpliwie to nasza [kurtka], nawet miejsce na stopień jest kwadratowe". Drake nie wyjaśnił doboru swojego outfitu, co dało internautom pole do spekulacji.

Top teorie, dlaczego Drake ubrał mundur Wojska Polskiego

Na Reddicie trwa bardzo ożywiona dyskusja, dlaczego raper dobrał taki, a nie inny outfit. "Dostał powołanie do obrony granic jak pozostali terytorialsi". "Być może wspiera Polskę w obronie granicy". "Czy to jest legalne?". "W Toronto żyje liczna Polonia. Być może dlatego założył ten mundur". "Kolejne genialne posunięcie PiS".

bFOsJzYR

Do sytuacji w żartobliwy sposób ustosunkowała się Agencja Mienia Wojskowego: "Dotarły do nas informacje, że raper Drake na koncercie w Toronto wystąpił w kurtce, która przypomina górę od ubrania ochronnego wz. 128. Wszystkich fanów Drake'a musimy zmartwić, że raper nie kupił jej u nas. Po prostu takich kurtek nie mamy w sprzedaży".

A Wy co myślicie - dlaczego Drake założył mundur polskiego żołnierza?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
SBM FFestiwal zakpił z Nitra. "Zaproszenie" jak dla randomowego influencera