Drake wytatuował sobie twarz

Drake wydziarał sobie twarz. Wybrał arabski napis

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
22.11.2023 18:45

Drake zrobił sobie tatuaż na twarzy. Raper zdecydował się na napis w języku arabskim. Co oznacza nowa dziara Drake'a?

Drake to popularny raper i piosenkarz pochodzący z Kanady, a dokładniej Toronto. Artysta słynie z hitów takich jak "One dance" czy nowy "IDGAF". Raper zdecydował się zrobić kolejny tatuaż. Drake wydziarał sobie twarz. Co prawda piosenkarz posiada już tatuaże w tej części ciała, natomiast nowy jest zdecydowanie najbardziej widoczny z pośród pozostałych zdobiących jego głowę.

Drake zrobił sobie tatuaż na twarzy

Drake został przyłapany przez jednego z fotografów podczas wydarzenia Tyrone "T-rex" Edwards Nostalgia Party. 18 listopada Brent Kore zrobił zdjęcie raperowi, na którym widać jego nową dziarę. Fani piosenkarza szybko dotarli do fotografii, którą autor zdjęcia udostępnił na Instagramie.

trwa ładowanie posta...

Raper wytatuował sobie napis "Miskeen", który pochodzi od arabskiego słowa "miskin", czyli biedny lub nieszczęśliwy. Według magazynu University of Toronto w slangu pochodzącym z jego rodzinnego miasta oznacza "żałosną osobę lub sytuację". Tatuaż znajduje się na lewym łuku brwiowym artysty. Drake nie wypowiedział się na temat nowej dziary.

Internauci nie mogą zrozumieć decyzji Drake'a: "'Miskeen' to pierwotnie arabskie słowo, które oznacza biedny lub beznadziejny. Facet mieszka w rezydencji wartej 150 mln dolarów", "Zastanawiam się, co go skłoniło do tego", "chciałabym, żeby był to żart".

Źródło: Billboard

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0