trendy
Spotify - podsumowanie 2021 roku jest już dostępne. Jak znaleźć swoje Wrapped?
Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica zapowiedział powrót. Matka jego ofiary: To kłamca, oszust i manipulator

Źródło zdjęć: © fot. Instagram, @iamdominicdangelica
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.12.2020 12:37

Dominic D'Angelica przerwał milczenie po dwóch tygodniach od skandalu w finale "Top Model" i na Instastories zapowiedział powrót do publicznej aktywności. Na oświadczenie mężczyzny zareagowała matka jego ofiary, zarzucając Dominicowi, że próbuje odwrócić sytuację na swoją korzyść.

bEUzTBrD

9. sezon "Top Model" zakończył się 25 listopada. Finał tej edycji odbył się w atmosferze skandalu po tym, jak redakcja Pudelka przedstawiła dowody na to, że jeden z finalistów programu, Dominic D'Angelica, był w przeszłości skazany jako przestępca seksualny. Reakcja TVN-u była błyskawiczna – w przededniu ogłoszenia wyników "Top Model" Dominic został usunięty z finału programu.

Wydawało się, że Dominic D'Angelica na długi czas zaprzestanie aktywności w mediach społecznościowych. Tymczasem już dwa tygodnie po finale "Top Model" mężczyzna udostępnił Instastories, w którym stwierdził, że wkrótce wróci do publicznej aktywności. W materiale podziękował za okazane wsparcie oraz powiedział, że nie popełnił zarzucanych mu czynów.

bEUzTBrF

Dominic D’Angelica zapowiedział powrót – zareagowała matka jego ofiary

Na oświadczenie Dominica błyskawicznie odpowiedziała matka jego ofiary. Kobieta na Facebooku skomentowała słowa mężczyzny. Zarzuciła Dominicowi, że ten próbuje manipulować internautami, stawiając samego siebie w roli ofiary – mężczyzna twierdzi bowiem, że ostatnie dni były dla niego najtrudniejszym okresem w życiu. Poniżej przytaczamy cytaty z oświadczenia matki ofiary Dominica:

Twój brat #iamstefendangelica podpisał się na pośladkach mojej córki (dowód numer 29), co musiałam zidentyfikować jako świadek wraz z podpisami innych ludzi, złożonymi na zgwałconym ciele mojej córki. Tymczasem ty wracasz do mediów społecznościowych i próbujesz manipulować, mówiąc że: ty tego nie zrobiłeś, to był najtrudniejszy czas w twoim życiu [...] Więc to ty jesteś OFIARĄ!!!

Matka ofiary Dominica D'Angelici zapowiada podjęcie radykalnych kroków. Kobieta rozważa ujawnienie mediom materiałów, które dowodzą winy niedoszłego finalisty "Top Model":

bEUzTBrH

Być może roześlę wszystkim serwisom informacyjnym, magazynom, itp. wideo mojej córki z dnia, kiedy została zgwałcona, dołączając fotografie z podpisami twojego brata na ciele mojej córki. Świat zobaczy i usłyszy płacz przerażonej ofiary. To, co zrobiłeś, zniszczyło jej życie. Być może powinnam opublikować zapis przesłuchania, na którym szczegółowo opisana jest twoja rola, jaką odegrałeś w gwałcie.

Dominic D'Angelica – od modela do przestępcy seksualnego

Dominic D'Angelica był kandydatem do wygranej w 9. edycji "Top Model". Przed finałem programu redakcja Pudelka ujawniła wyniki dziennikarskiego śledztwa, z którego wynikało, że Dominic był w USA karany jako przestępca seksualny. Miał dopuścić się seksu oralnego z nieletnią. Dziennikarze portalu zrobili screeny policyjnych akt sądowych, do których dotarli, obchodząc blokadę terytorialną internetu.

bEUzTBrN

TVN miał otrzymać informację o kryminalnej przeszłości Dominica od Operation Care Amador County. Jest to fundacja, która pomaga ofiarom przestępstw seksualnych. Antybohater całej historii wyparł się ujawnionych o nim rewelacji, twierdząc, że proces w jego sprawie nie został zakończony i mężczyzna musiał zgodzić się na wyrok w zawieszeniu. Dominic zapewnia, że nie jest przestępcą ani oprawcą.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Harnaś Ice Tea" - Gawryle. Piosenka o piwie i skokach narciarskich podbiła internet!