trendy
Jak zarobić 16 tysięcy dolarów? Wystarczy 7 h snu
Stefen D'Angelica

Stefen D'Angelica tłumaczy się za swojego brata: "To są fake newsy"

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.11.2020 11:39

9. edycja "Top Model" kończy się w atmosferze skandalu. Jeden z finalistów programu, Dominic D'Angelica, miał być w przeszłości skazany za popełnienie przestępstwa seksualnego – o czym poinformował Pudelek. Do rewelacji odniósł się brat Dominica, Stefen.

bDIJnHxL

Przypomnijmy – śledztwo portalu Pudelek wykazało, że jeden z finalistów 9. edycji "Top Model", Dominic D'Angelica, miał być skazany za seks oralny z nieletnią. Potwierdzeniem tych sensacji są screeny ze stron amerykańskiej policji. Wyrok skazujący zapadł w 2011 roku, a Dominic otrzymał karę 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

W śledztwie Pudelka dowiadujemy się, że finalista "Top Model" może się pochwalić bogatą przeszłością kryminalną. Dominic D'Angelica miał złamać warunki zawieszenia i po trzech latach od skazania dopuścić się kolejnego przestępstwa – pobicia skutkującego ciężkimi obrażeniami ciała.

Stefen D'Angelica odpiera zarzuty kierowane wobec brata

Bracia D'Angelica mają profile na Instagramie, jednak dzisiejszy antybohater wyłączył możliwość dodawania komentarzy pod swoimi postami. Internauci, nie mogąc uzyskać od Dominica żadnej reakcji, poprosili o wyjaśnienia Stefena D'Angelica. Mężczyzna tłumaczy się za swojego brata, próbując przekonać obserwującą rodzeństwo społeczność, że oskarżenia wobec finalisty "Top Model" są przekłamane.

bDIJnHxN

Jeden z użytkowników Instagrama pyta Stefena "Czy twój brat jest pedofilem?", na co ten odpowiada: "Nie, to jest fake news", a w kolejnych komentarzach Stefen wyjaśnia, że "Cała obecna sytuacja to są błędne oskarżenia" oraz "Wkrótce wszystko wyjaśnimy". Poniżej przedstawiamy screeny z rozmów toczących się pod postami jednego z braci D'Angelica:

Stefan D'Angelica
Stefan D'Angelica (Instagram)
Stefan D'Angelica
Stefan D'Angelica (Instagram)
Stefen D'Angelica
Stefen D'Angelica (Instagram)
Komentarze (0)
arrow
Tajwańska projektantka stworzyła pistolet na łzy