trendy
Tajemnicze morderstwo studentów w Idaho. Policja bezradna
Dominic D'Angelica

TVN reaguje na skandal w "Top Model" – Dominic D'Angelica usunięty z programu

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.11.2020 12:32

We wtorkowy poranek poznaliśmy szokujące doniesienia o jednym z finalistów "Top Model". Jak poinformował Pudelek, Dominic D'Angelica był w przeszłości skazany za przestępstwo seksualne. Władze TVN wykluczyły mężczyznę z występu w finale programu dla modeli.

bGygQcxv

25 listopada czekały nas emocje związane z finałem 9. edycji "Top Model". Nie spodziewaliśmy się jednak, że będziemy o nim mówić nie w kontekście zwycięzcy, a przegranego. Wszystko wskazuje na to, że jest nim Dominic D'Angelica, który został antybohaterem śledztwa portalu Pudelek.

Serwis Pudelek zaprezentował screeny akt policyjnych, z których wynika, że Dominic D'Angelica w 2011 roku był skazany za seks oralny z nieletnią. Mężczyzna otrzymał karę 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. W 2014 roku miał ponownie trafił przed sąd, tym razem jako sprawca pobicia z ciężkimi obrażeniami ciała – wynika z informacji ujawnionych przez redakcję Pudelka.

trwa ładowanie posta...

TVN usuwa Dominica z finału 9. edycji "Top Model"

Poniżej udostępniamy pełną treść komunikatu, który stacja TVN wydała w reakcji na skandal w "Top Model":

bGygQcxx

"W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje." – oświadczenie wystosował Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery

Dominic D'Angelica jeszcze nie odniósł się do sprawy. Zrobił to natomiast jego brat, wdając się w dyskusję z fanami na Instagramie.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Prezenty w paczkomatach dla kurierów. Bożonarodzeniowy trend na TikToku