trendy
Burza na TikToku. "Nie chcę, żeby mój syn szukał pracy"
Była Friza znowu w ogniu krytyki

Była Friza krytykowała go za "uprzedmiotowienie" i… ROBI TO SAMO na swoim kanale xD

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.08.2021 11:10

Kinga z braku pomysłu na rozwój kanału zaczęła robić dokładnie to samo, co robiła na kanale Friza.

Jeżeli ominęła Was historia z nowym kanałem Kingi, byłej dziewczyny Friza, to szczerze - gratuluję. Chciałbym móc żyć tyle pod kamieniem. Jej historia jest krótka: po głośnym zerwaniu z Karolem zniknęła z internetu na dłuższą chwilę. Ale! Ostatnio otworzyła nowy kanał wraz z nowym chłopakiem. Kuba idealnie to podsumował w tytule swojego tekstu - "była dziewczyna Friza założyła kanał na YT, gdzie przypomina, że jest byłą Friza".

I taki był jeszcze przed tygodniem sens filmów Kingi. Nuda. Ale przez to, że jestem masochistą, to zostawiłem suba na jej kanale i czekałem na nowe filmy. Pojawiły się dwie nowości: pierwszą zostawimy sobie na koniec. Natomiast dwa dni temu na swoim dzielonym kanale "Kinga i Driex" pojawiła się ta cudowna "perełka":

Miniaturka filmu
Miniaturka filmu (YouTube)

Dzień na ślepo *Dałem jej prowadzić auto :( *

No i czego się czepiasz Oliwier, przecież to typowa clickbaitowa miniaturka!!!

Zgadzam się z tym w 100%: typowa i chamska miniaturka, gdzie jedyne czym można przyciągnąć widza, to "hqhq, dotykanie tyłka, macanie, sexs". Wiadomo, uprzedmiotowienie zawsze sprzedaje się dobrze. Bo szczerze: czym Kinga reklamuje swój nowy film? Tym, że jej chłopak jest "ślepy" i dotyka jej pupy.

Wszystko dla wyświetleń?

Jakby Kinga nie udzieliła jednego wywiadu wcześniej, to pewnie nie zwróciłbym uwagi na ten nowy i "kontrowersyjny" film. Ale że trzeba narobić sobie trochę darmowego rozgłosu, to… zapraszam do jej wcześniejszego filmu.

Chcemy wam coś wyjaśnić

A teraz zacytuję to, co idealnie wypunktowało RMF Maxx:

Kiedy weszłam w związek z Karolem, bardzo mi się to podobało. To było bardzo ciekawe, cały czas coś się działo, nie było tej nudy. Im bardziej to brnęło na większą skalę, tym ja zaczynałam się czuć bardziej materialnie. Czułam się jak maszynka do zarobku.

Tak było faktycznie. Na początku myślałam: "Ok, Kinga, tak to ma wyglądać. On na tobie zarabia". Ale potem zdałam sobie sprawę, że coś jest ewidentnie nie tak. Bo zarabiać tak na swojej dziewczynie, używać jej jako przedmiot - to trochę słabe. To mnie przerosło, zaczęło mi się to nie podobać, chciałam od tego uciec.

Czułam się wypalona z uczuć. Dochodził w tym wszystkim też materializm wokół mojej osoby, dlatego wolałam zakończyć ten związek. To nie było też z dnia na dzień. Próbowaliśmy rozmawiać, czy to jest moja ostateczna decyzja, ale byłam stanowcza.

Czyli u Friza było źle, bo było uprzedmiotowienie - ale u siebie to już okej, prawda?

Może i u Friza było więcej takich wpadek. Oglądaliście już niesławny film "WIELKI BASEN KISIELU!"? Cóż... Nawet Nitro skomentował tamten film jako "soft porno dla 14-latków".

Ale Kinga na swoim nowym kanale aspiruje do tworzenia treści, która przypomina to, w czym pojawiła się kilka lat temu u Friza. "Dzień na ślepo" to kopia amerykańskich youtuberów - co także robi jej były chłopak. Tutaj musiała też zostać dodana nutka debilnego humoru.

Czy krytykowanie uprzedmiotowienia nie powinno się wiązać z jakąś zmianą?

Żeby nie było, Kinga i jej chłopak wydają się mieć fajną chemię na filmie. Nie chcę życzyć nikomu źle, ponieważ na YouTube jest miejsce zarówno dla Friza jak i Kingi. Tylko z drugiej strony, krytykowanie pewnego zachowania, aby potem kontynuować je u siebie, nie jest oznaką szczerości.

Nie tylko ja zauważyłem lekką hipokryzję:

Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film
Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film (YouTube)
Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film
Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film (YouTube)
Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film
Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film (YouTube)
Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film
Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film (YouTube)
Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film
Fani byłej dziewczyny Friza krytykują jej nowy film (YouTube)

Trzeba krytykować takie łatwe filmy, gdzie traktujemy drugą osobę jako przedmiot. Przecież o wiele łatwiej jest zrobić taki film, aniżeli wymyślić coś oryginalnego. Czym różni się kąpanie w basenie z kisielem od podstawiania swojego tyłka pod "ślepego" partnera? Czymś na pewno, ale nadal jest to ten sam kierunek.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
ChatGPT jeszcze potężniejszy. Uzyskał dostęp do internetu