muzyka
Phoebe Bridges i Paul Mescal zaręczeni? Pojawiły się wątpliwości
Doda

Doda na twojej studniówce? Tak, to możliwe, artystka właśnie ogłosiła konkurs

Źródło zdjęć: © TikTok, Doda, Canva
Anna RusakAnna Rusak,17.01.2022 11:12

Doda może zostać waszą osobą towarzyszącą na studniówce lub podczas walentynek i nie są to żadne żarty. W ten sposób piosenkarka chce wypromować swój najnowszy singiel "Fake Love". Doda potrzebuje tylko drobnego wsparcia fanów i fanek.

bGxAKBdv

Studniówka się zbliża, a wy nie macie partnerki do tańca? A może chcielibyście spędzić walentynki z Dodą? Artystka wychodzi wam naprzeciw i organizuje konkurs, dzięki któremu będziecie mogli spełnić właśnie te marzenia.

Wszystko ma oczywiście związek z najnowszym singlem Dody "Fake Love". Choć utwór już cieszy się dość sporą popularnością, piosenkarka ma apetyt na więcej i potrzebuje do tego pomocy swoich fanów i fanek.

Doda - Fake Love (Official video)

Studniówka z Dodą

Doda o wszystkim opowiedziała w swoim TikToku. Przyznała, że dostaje teraz dużo propozycji od obserwujących - chcą, by piosenkarka poszła z nimi na studniówkę. Na świecie nie ma niczego za darmo, więc żeby dostąpić takiego zaszczytu, trzeba się trochę postarać.

Doda pójdzie z wami na studniówkę jeśli… zagłosujecie na jej utwór na listach przebojów. Im częściej będzieci głosować na "Fake Love", tym większą macie szansę, by Doda została waszą osobą towarzyszącą. Screeny potwierdzające oddanie głosu musicie wysłać na jej maila.

bGxAKBdx


Jak wiecie, mój singiel właśnie trafił na różne listy przebojów radiostacji. Potrzebuję waszych głosów, potrzebuję waszego wsparcia, a Wy potrzebujecie mnie na studniówce. Zróbmy więc mały deal. Ogłaszam konkurs, maila podaję w opisie. Zapraszam do wysyłania na niego jak najwięcej screenów, które będą dowodem na to, że zagłosowaliście na moją piosenkę w różnych radiostacjach.

trwa ładowanie posta...

A co jeśli nie jestem w liceum i nie wybieram się na studniówkę?

Na stronie Dody znajdziecie szczegóły dotyczące miejsc, w których możecie oddawać głosy na singiel. Jeśli studniówkę macie już za sobą, ale wciąż chcielibyście spotkać się z Dodą, to nic straconego! Artystka może towarzyszyć wam też podczas walentynek. A i ważne info - Doda pójdzie na walentynki i z chłopakiem, i z dziewczyną, to dla niej żadna różnica.

bGxAKBdz


Możecie zatrudnić całą szkołę do wysyłania. Im więcej tych screenów, tym większe szanse na wygraną. A jeżeli jesteście już po studniówce, to jeszcze są walentynki. I zaznaczam, że mogę iść i z dziewczyną, i z chłopakiem"

Jeśli więc kiedyś zdarzyło wam się śpiewać i tańczyć do "Dżagi", a do tego kochacie jej najnowszy singiel "Fake love", to chyba nie będzie już lepszej okazji.

Virgin - Dzaga

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Kontrowersje wokół K-POP Stars Festival. Internauci ostrzegają