Dawid Podsiadło "Przed i Po"

Dawid Podsiadło i nowa trasa koncertowa. W 2023 czeka nas "Przed i Po"

Źródło zdjęć: © Dawid Podsiadło, Facebook, Instagram
Anna RusakAnna Rusak,06.12.2022 11:10

Dawid Podsiadło ogłosił koncerty na 2023 rok. Artysta zatęsknił za bardziej akustycznym brzmieniem. Kiedy rusza sprzedaż biletów na "Przed i Po" i gdzie zagra Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło powoli kończy stadionową trasę koncertową, choć przed nami jeszcze występ na PGE Narodowym. Jeśli jednak nie udało wam się zdobyć biletów na to wydarzenie, to piosenkarz przychodzi z dobrymi wieściami!

Twórca "Lat dwudziestych" ma dla nas niespodziankę na mikołajki. Ogłosił na social mediach nową trasę koncertową pt. "Przed i Po". Gdzie Dawid Podsiadło zagra koncerty w 2023 roku?

Dawid Podsiadło i trasa koncertowa 2023

Nie wiem, czy pamiętacie, ale poprzedni album Podsiadło "Małomiasteczkowy" promowała trasa "Leśna muzyka", w której mogliśmy usłyszeć kameralne, akustyczne wersje utworów artysty. Dawid chyba trochę zatęsknił za takimi intymnymi spotkaniami z fanami.

Czas więc na nową trasę koncertową. W "Przed i Po" Dawid Podsiadło chce wrócić właśnie do takich akustycznych brzmień. Trasa koncertowa artysty ma być bardziej "siedząca" niż stojąca, a Dawida będziemy mogli posłuchać w salach filharmonijnych.

"Chwilka relaksu, letnie wydarzenia i przygotowania do płyty i trasy związanej z jej premierą, która kończy się w tym tygodniu, trzema koncertami w Warszawie. Nie wiem jak Wam ale nam się bardzo podobają te spotkania. […] Ale zaczęliśmy też tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu. Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc" – czytamy na Facebooku piosenkarza.

trwa ładowanie posta...

Dawid Podsiadło koncerty w 2023 roku

Koncerty Dawida Podsiadło w 2023 roku odbędą się w 12 miastach Polski. Trasa koncertowapt. "Przed i Po" obejmie: Kraków, Wrocław, Lublin, Zabrze, Toruń, Częstochowę, Katowice, Łódź, Bielsko-Białą, Poznań oraz Sopot (tu Dawid zagra dwa koncerty). Przypomnijmy, że 26 sierpnia 2023 roku Dawid Podsiadało pojawi się jeszcze na PGE Narodowym.

Bilety na trasę Dawida Podsiadło "Przed i Po" będzie można kupić od 6 grudnia, a trafią do sprzedaży o godz. 11:00. Będzie je można dostać na stronie ebilet.pl. Ceny biletów na trasę koncertową "Przed i Po" zaczynają się od 119 zł i kończą na 259 zł.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 24
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Reisefieber52,zgłoś
Bylam, koncert fantastyczny, chociaz nie jestem już w wieku fanów.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się