popkultura
Dziki Trener wydarł się na temat Janusza Filipiaka i mrugnął okiem do wyznawców teorii spiskowych
sanah, Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło i sanah w duecie. Jak fani zareagowali na utwór "ostatnia nadzieja"?

Źródło zdjęć: © Dawid Podsiadło, Instagram, sanah
Anna RusakAnna Rusak,15.04.2022 10:30

Stało się - Dawid Podsiadło i sanah pojawili się we wspólnej piosence. Utwór "ostatnia nadzieja" to jednak nie koniec ich wspólnej przygody. Niedługo usłyszymy Podsiadło i sanah ponownie…

bFPupRiX

Duet sanah i Dawid Podsiadło musiał się w końcu pojawić. Artyści nie ukrywają przecież, że darzą się dość sporą sympatią. Przypomnijmy może jeszcze, że sanah swego czasu nagrała medley "projekt nieznajomy nie kłamie", w którym, jak możecie się domyślać, zmieszała dwie piosenki artysty.

Sanah od jakiegoś czasu dzielili się z nami utworami ze swojego najnowszego albumu "Uczta". Jeśli śledziliście jej social media, to zapewne spodziewaliście się, że w końcu usłyszymy ją w jakimś duecie z Dawidem Podsiadło.

sanah - projekt nieznajomy nie kłamie (Official Video)

Dawid Podsiadło i sanah w nowym utworze

Utwór "ostatnia nadzieja" pojawił się w zasadzie tuż przed premierą całej "Uczty". Do tej pory sanah zaprosiła do swojego muzycznego stołu m.in. Darię Zawiałow, Kwiat Jabłoni i Vito Bambino. Dawida Podsiadło zostawiła nam na deser.

bFPupRiZ

"ostatnia nadzieja" oczywiście zachwyciła fanów. Większość z nich pisze po prostu, że "już może umierać", bo w końcu doczekała się tego momentu. Głos zabrał też sam Dawid Podsiadło i zapowiedział, że to nie koniec niespodzianek.

Dawid Podsiadło zapowiada, że to nie koniec współpracy z sanah

Cóż, wszyscy fani artystów są z pewnością zachwyceni. Biorąc pod uwagę emocje, jakie wzbudziła "ostatnia nadzieja", raczej nie musimy się martwić o powodzenie tego najnowszego projektu.

sanah i Dawid Podsiadło „ostatnia nadzieja”

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Mam cię w DUP*E", chamski "fan" zaczepił Wersow na ulicy