Taylor Swift "Eras Tour" w Europie. Kiedy koncert w Polsce?

Taylor Swift "Eras Tour" w Europie. Wiemy, kiedy zagra w Polsce

Źródło zdjęć: © Taylor Swift
Anna RusakAnna Rusak,20.06.2023 18:10

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że Taylor Swift pojawi się w Europie i zagra koncert w Polsce. Ile będą kosztowały bilety i czego możemy się spodziewać?

"The Eras Tour" to największa trasa koncertowa Taylor Swift, która z pewnością przejdzie do historii. Artystce już udało się pobić kilka rekordów, a fani na całym świecie czekają, aż artystka pojawi się ze swoim ponad trzygodzinny show w ich kraju.

Na razie Swift ogłosiła pierwsze daty ze światowej trasy koncertowej, ale wychodzi na to, że to nie koniec. Już w czerwcu mamy dostać daty koncertów Taylor Swift "Eras Tour" w Europie. Gdzie zagra artystka i jakie są ceny biletów?

Taylor Swift "Eras Tour" w Europie - data koncertu w Polsce

W czerwcu jedno z kont na Twitterze podało, że jeszcze w tym miesiącu mają pojawić się daty koncertów międzynarodowej trasy Taylor Swift. Na TikToku zaczęły się nawet pojawiać screeny dat "Eras Tour" w Europie.

Teraz konto Taylor Swift Poland ogłosiło, że 20 czerwca mają pojawić się informacje o koncertach "Eras Tour" w Europie. Jeśli wierzyć fanom artystki z TikToka, Taylor powinna wystąpić w Polsce w 2024 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

I faktycznie - stało się. Taylor Swift naprawdę zagra koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie już 2 sierpnia 2024 r.

Więcej światowych i europejskich dat można znaleźć na oficjalnej stronie artystki.

Taylor Swift ogłosiła koncert w Polsce
Taylor Swift ogłosiła koncert w Polsce (Licencjodawca)
trwa ładowanie posta...

Ceny biletów Taylor Swift "Eras Tour" w Europie

Jeśli chodzi o ewentualne ceny biletów na Taylor Swift "Eras Tour" w Europie, to możemy posiłkować się tym, ile trzeba było zapłacić za koncert w Stanach Zjednoczonych. Ceny wahały się od 200 do prawie 2 tys. zł. Jeśli chodzi o pakiety VIP, to tutaj za bilet na Taylor Swift "Eras Tour" trzeba było dać od 800 do prawie 4 tys. zł. Tanio raczej więc nie będzie.

Warto też przypomnieć, że zdobycie biletów na koncerty Swift w Stanach Zjednoczonych nie było najłatwiejsze, a Ticketmaser w pewnym momencie był nawet zmuszony do zawieszenia sprzedaży przez ogromne zainteresowanie. Podobnych scen można się spodziewać w przypadku pojawienia się biletów na Taylor Swift "Eras Tour" w Europie.

trwa ładowanie posta...

Taylor Swift "Eras Tour" w Europie - setlista

Jeśli chodzi o setlistę na Taylor Swift "Eras Tour" w Europie to najprawdopodobniej będzie dość podobna do tego, co fani mogli usłyszeć w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście na każdym koncercie Swift gra specjalne piosenki spoza powtarzającej się listy, więc pewnie i w tym wypadku będzie zaskakiwała fanów.

Wiemy też, że już 7 lipca pojawi się jej wersja albumu "Speak now", więc może częściej usłyszymy kawałki z tego krążka. Pamiętajcie też, że jeśli chcecie się odpowiednio przygotować na Taylor Swift "Eras Tour" w Europie to nie zapomnijcie o zakupie pieluch!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0