Harry StylesDawid Podsiadło

To Harry Styles czy Dawid Podsiadło? "As it was" będzie posądzone o plagiat?!

Źródło zdjęć: © Dawid Podsiadło, Harry Styles, Instagram, Kara Di, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,14.04.2022 11:04

Czy Harry Styles właśnie skopiował Dawida Podsiadło w swojej najnowszej piosence "As it was"? Ten TikTok zmieni wasze spojrzenie na utwór Stylesa i sprawi, że zaczniecie się zastanawiać nad duetem obu panów.

Harry Styles przygotowuje dla nas premierę swojej kolejnej płyty "Harry’s House", na której, przypomnijmy, ma śpiewać o "kulkach przyjemności". W sieci pojawił się już pierwszy singiel "As it was", który aktualnie na YouTube ma już ponad 58 milionów wyświetleń.

Jeśli jeszcze go nie słuchaliście, to może puśćcie go sobie przed przeczytaniem reszty tego artykułu, bo potem nic już nie będzie dla was takie samo. Okazuje się, że Harry Styles inspirował się trochę Dawidem Podsiadło.

Harry Styles - As It Was (Official Video)

Harry Styles i Dawid Podsiadło w duecie w "As it was"?

Zanim przejdziecie do TikToka Kary Di, która podzieliła się ze wszystkimi tym wielkim odkryciem i porównała twórczość obu panów, musicie się przygotować na szok. Czy Harry Styles to tak naprawdę Dawid Podsiadło? Czy Dawid Podsiadło to Harry Styles?

Jeśli zobaczycie ten filmik łączący "As it was" i "Małomiasteczkowego", nic już nie będzie dla was takie samo. To jak z tymi wszystkimi piosenkami, w których nagle słychać "polskie" słowa. Błagam, czy ktoś słucha "Right here waiting" Richarda Marxa i nie słyszy tam słów: "Osiem zapałek"? Szczerze wątpię.

trwa ładowanie posta...

Harry Styles i Dawid Podsiadło połączą siły?

W komentarzach pod TikTokiem pojawiła się nawet teoria, że Harry będzie miał może jakiś duet z Podsiadło – w końcu obaj są reprezentowani przez Sony. Kto wie, może np. podczas występu Stylesa w Krakowie w lipcu na scenie pojawi się Dawid? Osobiście nie miałabym nic przeciwko.

W każdym razie mam nadzieję, że Harry Styles nie będzie musiał walczyć w sądzie z Dawidem Podsiadło o prawa do muzyki niczym Ed Sheeran o swoje "Shape of you". W końcu utwory są naprawdę bardzo podobne. Chociaż nie wiem jak wy, ale ja bym chętnie zobaczyła Harry’ego śpiewającego w ramach obrony w sądzie…

Ukryty Polski Czyli Polskie Słowa w Zagranicznych Piosenkach.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
ubqe2,zgłoś
Nie no jasne, jeden z aktualnie najpopularniejszych piosenkarzy na świecie z pewnością skopiował Dawida Podsiadło. Ba! Jeszcze razem utwór stworzą. Widząc te "teorie" mam wątpliwość, czy rzeczywiście mogę siebie określać mianem kreatywnego 😂
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się